GSC Haber - Galatasaray - Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Arda Kardeşler! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray - Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Arda Kardeşler!

Kendimize gelelim. Açıkçası, benim korkum taraftar bu maçta.

Tanıdığım herkes biletini uçuk paralarla bir şekilde devrediyor. Sosyete taraftarı gol gecikirse oturup çekirdek yer veya ot gibi koltuğunda oturur.

Bir zahmet buradan maça gelen varsa, yanındakileri bir şekilde oturtmayın ve ateşleyin. Agresif bir tribünle ne arda kardeşler kalır ne de fbeş. Tribünlerin rolü bu maçta çok önemli.

Bazı arkadaşlar ne olcak filan demiş hatırlatırım bu boktan fener 90 küsür puan topladı bunun 20 küsürü bu hakemlerin hatalı yada bilinçli hataları. Bizim kaç penaltımız ve rakibe kırmızıyı es geçtiler sayısını hatırlamıyorum. Zar zor bu hakemler yüzünden gelip geldiğimiz maçlar var. Küçümsemeyin bu işleri. Takım maçta gününde olmazsa hiç hoş şeyler yaşanmaz.

Ligimizde tüm hakemlere karşı nötr durumdayım, kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum, baskıdan dolayı korktuları için hatalı kararlar veriyorlar diye düşünürüm, ancak bu arda kardeşleri hiç sevmem bu adam açık bir şekilde kötü niyetli taraflı bir hakem, tam operasyon hakemi. Bizim yönetimde maç sonucuna göre açıklama yaparız diye düşünüyor herhalde!

böylelikle federasyonun ne kadar febeli bir fenarasyon olduğu ,sözde ali ile davalı olan sözde mhk başkanının ne kadar febe köpeği olduğu ve bu tür türlü türlü şerefsizliklere rağmen GALATASARAY' ın bu şeref yoksunlarına raümen ne kadar Büyük olduğu bell olmuştur.

Geçen sezon ilginçtir bunun yönettiği 2 maçta 2 mağlubiyet aldılar. 2 maçta da kırmızı kart gördüler. Sonrasında ne yaşandıysa artık fenerin koruyucu meleği oldu bu sezon. Tek başına feneri yarışta tuttuğunu söyleyebiliriz. Açın bakın her fener maçında bir şaibe var. Biz kendi işimize bakacağız tabi ki ama burada bir pislik olmadığını söylemek mümkün değil.

Bu adam 2 hafta önce Sivas karşılaşmamızda adeta şampiyonluğumuzu gasp ediyordu.

O maç kafa kafaya gitse 1 penaltı 1 nizami gol iptali 1 tanede lehimize yani rakibe kırmızı kart çıkarmadı, olacakları düşünemiyorum.

Hangi yüzle hangi cesaret ile bu maça atanabiliyor?

Üst Alt