Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 610 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Maçı alsan yarı finale çıkıyorsunuz bizimkiler yeminle bunun farkında değil. 1.5 saat öncesinden salonda yerimizi aldık. Yabancılar şut çalışması yapıyor. Türk oyuncular piyasada yok. Hoca eşliğinde ısınma hareketleri yapılıyor bugrahan ve Göksenin kendi dünyalarında.

O Göksenin ne olmus öyle? Bu adamın gerçekten kilo vermesi gerekiyor. Birde gözünü seveyim ceza atışlarını sok be adam. Kırılma anlarında hep kaçırıyor. Yıllardır bu iş böyle.

Buğrahan 3.periyotun başında sıçıp sıvadi hoca da uyuya kaldı. 8 sayıyı hemen erittiler öne geçtiler. Daha önceden alsana molayı.

Sadık beni hayal kırıklığına uğrattı. Milli takım oyuncususun sen. Bu kadar kötü olamazsın. Samet ve ismet yetersiz. Zaten samet erken faul problemine girdi.

Yabancılardan kimseyi begenmedim. Çok açık söylüyorum hepsi yetersiz. Dee bost hayal kırıklığı. Yeboah mıdır nedir 3lugu sokmuşsun ne diye karşı tribune hareket çekip teknik faul alıyorsun?

Hakemlerde zaten hazır kıta. Bize ne uyduruk fauller çaldılar. Hele o bir tanesi var ya. Saçlarını düzeltmek ile uğraştı bütün maç.

İçeri penetre eden yok. Sorumluluk almaya cesareti yok kimsenin. Buğrahanda olmasa maç çok erken kopardı.

Ve bu kadar olumsuzluğa rağmen şu maçı alabilirdik. Kırılma anlarında ceza atışlarını sokamadik maalesef.

Bir eleştiri de hocama olacak. Hocam insan son anlara mola saklamaz mı? Kafa kafaya giden maçta böyle hata mı yapılır?

Vallahi eskiden abdi ipekciye giderdik. Çok açım söylüyorum dün bu maçı orada oynasaydık Karşıyaka galibiyet göremezdi. Çok fark var ya.

Bütün bunlara rağmen tek olumlu şey Erden Timuru görmem. Kendisini yakından ilk defa gördüm. Çok sevimli, mütevazi bir adam. Hatta tribünlere selam çaktı. Çok seviliyor kendisi. İnşallah bizi bırakmaz.

Pek sanmıyorum ama inşallah yarın sürpriz yaparız.

1716031866313.png
Efes'i 1 kez, Besiktas'i bu sezon 2 kez yenmisiz ama 14 maglubiyete baktigimiz zaman cok kalitesiz takimlara kaybettigimiz görünüyor.

Aliaga 7.sirada bitirmis
Fenerbahce
Türk Telekom 8.sirada bitirmis
Darüssafaka 14.sirada bitirmis
Bursaspor 9.sirada bitirmis
Bodrum 15.sirada bitirmis

Karsiyaka
Bahcesehir 13.sirada bitirmis
Merkezefendi 12.sirada bitirmis

Fenerbahce
Efes
Büyükcekmece 10.sirada bitirmis
Karsiyaka
Bahcesehir 13.sirada bitirmis

Bu sezon 5 kez Karsiyaka ile oynayip 4 kez yenilmisiz.

Ligde 30 macin 14'ünü kaybetmisiz, her 2 mactan 1'i maglubiyet sayilir. Daha düsük bütceyle bizi yenen takimlar oldukca fazla gibi duruyor.

Üst Alt