Futbol Tarihinin Unutulmaz Sözleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Tarihinin Unutulmaz Sözleri

Cevap: Futbol Tarihinin Unutulmaz Sözleri

o anı sırf sana gösterbilmek için capslamıştım rdaş işte

ayık ol

article-1023558-04E892840000044D-196_468x451.jpg

Rakip takımlar aynı soyunma odasında duş alıyor heralde renktaş hmmmmmmmmmm.

Liverpool taraftarları Bill Shankly için : '' O , bizim Atatürkümüz çünkü Liverpool'u yoktan var etti. '' der.

Allaaaşkına Ronaldo'yla Beckham aynı takımda oynadı mı ki ne koktuğunu bilecek. Ayrıca o mini etek sözü Wegner'in.

Ronaldo ve Beckham konusunda haklı olabilirsin. Beckham'ın 2003 yılında Real Madrid'e transfer olmasından sonra Ronaldo'da aynı sene Manchester'a transfer oldu hatta Bckham'ın forma numarı olan 7 numaralı formayı o sene Ronaldo giymişti. Fakat böyle bir söz var.

Ayrıca biraz daha araştırarak Wenger'e ait olduğunu savunduğun sözün Alex Ferguson'a ait olduğunu öğrenebilirsin.

"Bir gecede 6 kızla dışarı çıktım. Hepsini birbirleriyle aldattım ama Roma'yı asla aldatmadım."

Oha.. Bari 2 kız olsaydı

"Teknik direktör olmak için, önce futbolcu olmak gerektiğini söylüyorlar... Peki, jokey olmak için de önce at mı olmak gerekiyor..."

:ayatollah:

"Normal şartlar altında Porto şampiyon olacaktır; anormal şartlar altında, Porto yine şampiyon olacaktır" Jose Mourinho

"Bazıları kazandıkları milyonlarla kendilerine Ferrari ya da bir yat alır,ben kazandığım paramla Livorno forması alıyorum" Cristiano LUCARELLI

Üst Alt