GSC Haber - Fırat Aydınus: "Derbinin hakemi Arda Kardeşler olacak gibi gözüküyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fırat Aydınus: "Derbinin hakemi Arda Kardeşler olacak gibi gözüküyor"

Yaw halı sahada bile maç yönetmemesi gereken adama Süper Lig maçı yönettiriyorlar, yetmiyor bir de derbi mi veriyorlar; vay arkadaş.

Bana Halil Umut Meler'in şampiyona öncesi yıpranmaması için derbiye verilmemesi mantıklı geliyor da alternatifi Arda Kardeşler olamaz. Arda Kardeşler'in hakemliğinin son bulması lazım.

Olmamalı, Halil Umut Meler daha doğru tercih olabilir. 3. kaleci olarak Erce Kardeşler yatırımı en mantıklı yatırımlardan biri olabilir.

Yaw halı sahada bile maç yönetmemesi gereken adama Süper Lig maçı yönettiriyorlar, yetmiyor bir de derbi mi veriyorlar; vay arkadaş.

Bana Halil Umut Meler'in şampiyona öncesi yıpranmaması için derbiye verilmemesi mantıklı geliyor da alternatifi Arda Kardeşler olamaz. Arda Kardeşler'in hakemliğinin son bulması lazım.
Herşeyi geçtim gozununun onunde koita iki kere torreiranin ayağa bilerek basıyor devam ettirdi bu kopek

Üst Alt