Haber - Fenerbahçe’den Sakatlık Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe’den Sakatlık Açıklaması

İck euro ya yetişir mi. Milli takıma lazım.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hiç lazım filan değil ağır hantal oyuncu kanat oyuncak surati bile yok bizim ligde çek sağa vur orta aç oynuyor idare ediyor olmasın daha iyi Kenan yıldız oynar kerem oynar dolu adam var o mevkide irfan mevki olmayan bir oyuncu adam gibi bir bek kucağına alır gezdirir

Oynamak istemediginde kirmizi gorecek kadar karaktersiz bi herif. MT'da da olmasin zaten. Tek derdi bir dort senelik kontrat daha koparabilmek. Uc senedir ortada yok lavuk. Iki uc aydir rakiplerin bos birakmasiyla gol atti diye tapiyo hiyarlar.

Hiç lazım filan değil ağır hantal oyuncu kanat oyuncak surati bile yok bizim ligde çek sağa vur orta aç oynuyor idare ediyor olmasın daha iyi Kenan yıldız oynar kerem oynar dolu adam var o mevkide irfan mevki olmayan bir oyuncu adam gibi bir bek kucağına alır gezdirir
Böyle akıl koyacak oyuncu lazım sahada özellikle Milli takımda bu kadar genç oyuncu varken. Seversin sevmezsin iyi oyuncu. Top tekniği şutörlüğü her şey var adamda biraz temposu düşük olsa da 10 numara topçu rakipte oynuyor diye adamı boklamanın bi anlamı yok.

Böyle akıl koyacak oyuncu lazım sahada özellikle Milli takımda bu kadar genç oyuncu varken. Seversin sevmezsin iyi oyuncu. Top tekniği şutörlüğü her şey var adamda biraz temposu düşük olsa da 10 numara topçu rakipte oynuyor diye adamı boklamanın bi anlamı yok.

İrfan eskiden çok iyi bir 8 numaraydı zamanla kendine iyi bakmadı hızı düştü fiziki açıdan o bölgede oynayamaz duruma gelince kanada atıldı ben irfan kötü oyuncu demiyorum eğer kanat oynayacak ise gerek yok diyorum

Fenerde doldur boşalt futbolu yetebilir ama euro 2024 te irfan gibi kanatla oynanmaz bu benim görüşüm

Kanat oyuncusu hızlı olacak adam eksiltecek kuvvetli olacak Barış Alper gibi agbeylik yapacak diye irfanı kanat oynatmam irfan milli takımda oynayacak sa forvet arkası oynasın sutuda var pasida var belkide jesus un en kötü mirası irfanı kanat yapmaktır

İrfan eskiden çok iyi bir 8 numaraydı zamanla kendine iyi bakmadı hızı düştü fiziki açıdan o bölgede oynayamaz duruma gelince kanada atıldı ben irfan kötü oyuncu demiyorum eğer kanat oynayacak ise gerek yok diyorum

Fenerde doldur boşalt futbolu yetebilir ama euro 2024 te irfan gibi kanatla oynanmaz bu benim görüşüm

Kanat oyuncusu hızlı olacak adam eksiltecek kuvvetli olacak Barış Alper gibi agbeylik yapacak diye irfanı kanat oynatmam irfan milli takımda oynayacak sa forvet arkası oynasın sutuda var pasida var belkide jesus un en kötü mirası irfanı kanat yapmaktır
Dostum, bu dediğine hiç mi hiç katılmıyorum; faklı adamları seyretmiş olabiliriz!..

Evet İrfan eskiden 8 numara oynuyordu ama bırak 'çok iyi' yi, kesin bir dille iyi bile demek zordu. Yetenekli bir oyuncu olmakla birlikte, koca 90 dk da sadece 3-5 kez sahne alıp bir şeyler yapmaya çalışır, geri kalan zamanda hımbıl hımbıl al-ver yapar, yahut hiç ortalıkta görünmezdi. Hatta bize transferi an meselesiyken, forumda ''Yerli olarak bulunanın iyisi'' muamelesi görmüş, FB aldığında da pek kimse hayal kırıklığına uğramamıştı. Daha çok Göksel Gümüşdağ' a öfke vardı, istedik FB ye verdi diye...

Bu durum FB ye transfer olduktan sonra da devam etmişti. Geçen sezon kendi taraftarından açık ara en çok küfür yiyen oyuncuydu, hatta artık dikiş tutmaz diyenler vardı.

Bu sezon ise bambaşka bir adama dönüştü, nasıl olduysa? Kanatta oynasa da sürekli içeri dışarı yer değiştiren, oyunun neredeyse tamamında aktif olan, dripling, pas, şut vs her şeyi yapan biri oldu çıktı. Sezon başından beri top ayağına geldiğinde en çok tedirgin olduğum FB li futbolcudur. 0-0 lık derbide nedense sonradan girmişti de öncesinde çok aciz iken, o girdikten sonra sol taraftan bir şeyler yapmaya yaklaşmışlardı mesela.

Forumda bu dönüşümün normal olmadığını, doping kullanma ihtimalini de ilk söyleyen kişiyimdir

Biraz uzun oldu, değer mi bilmem ama silmek yerine düşüncelerimi paylaşmak istedim...

Osayi yerine şu mert muldur oynarsa harbiden tarihi fark gelebilir. Bu mert mulduru az daha alıyorduk bir de allah korumuş.

Osayi yerine şu mert muldur oynarsa harbiden tarihi fark gelebilir. Bu mert mulduru az daha alıyorduk bir de allah korumuş.
Forumda epey hayranı vardı. Her maç birkaç kez topla yardıran futbolcular her daim overrated muamele görür; bunların çoğunun beyinsiz olduğu sonradan anlaşılır. Sakatlık sonrası eski hızına da ulaşamayınca ortada hiçbir şey kalmadı...

Kayseri'ye kaybedelerse bizim maça cikmazlar
anıran eşşekler gibi meydana çıkacaklar başka çareleri yok . belki bazı topçuları bilerek sarı yer maça çıkmak istemez o ayrı konu . o da zor ve düşük bir ihtimal. çünkü o blöfleri ellerinde patladı dünya aleme rezil oldular yabancı var hakemlere rağmen puan kayıplarıyla

İrfanın milli takımda iyi maçını hiç hatırlamıyorum. Montella'da genelde yedek bıraktı zaten. Yinede hazır bir şekilde milli takıma gelse ihtiyaç duyulacak anlar gelebilir. Hele ki Cengiz gibi bir yetersiz falan alınır yetişmezse.

Euro 2024te topa vurmayı bilen adam lazım irfancanin yetişmesini temenni ederim zira şut çekmeyi bilen adam yok Milli takımda (patates hakanı saymıyorum milli takımda 33luk Selçuk İnan gibi takılıyor)

Barışı geçtim , Arda Güler de olduğu için İrfan Can milli takımda fazlalık gibi oluyor daha Montella'nın prensi Yunus Akgün falan var.

Üst Alt