Haber - Fenerbahçe’den Sakatlık Açıklaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe’den Sakatlık Açıklaması

Bu hafta Kayseri maçında bilerek kart görecek 3 oyuncu var. Mesela biri Dzeko görün bak bizin maça gelmeyecek.
Dzeko 'nun bizim maçta oynayıp oynamayacağı henüz netlik kazanmadı ki.Kendi kararı değil ki.Henüz bizim maça hangi takımla çıkacaklarına karar vermiş değiller ki.O nedenle Dzeko rahat olabilir.öncelkile hangi takımla geleceklerine dair karar vermeleri gerekiyor:)Oda Kayseri maçı sonrası belli olacaktır.
Yazık bee ne hale getirdiler takımı.

İrfan eskiden çok iyi bir 8 numaraydı zamanla kendine iyi bakmadı hızı düştü fiziki açıdan o bölgede oynayamaz duruma gelince kanada atıldı ben irfan kötü oyuncu demiyorum eğer kanat oynayacak ise gerek yok diyorum

Fenerde doldur boşalt futbolu yetebilir ama euro 2024 te irfan gibi kanatla oynanmaz bu benim görüşüm

Kanat oyuncusu hızlı olacak adam eksiltecek kuvvetli olacak Barış Alper gibi agbeylik yapacak diye irfanı kanat oynatmam irfan milli takımda oynayacak sa forvet arkası oynasın sutuda var pasida var belkide jesus un en kötü mirası irfanı kanat yapmaktır
İrfan varsa faydalanmak laızm. Kanat olmaz 8 olur o olmaz 10 olur serbest 8 olur İrfan varsa 30 60 dk ne kadar verim alınabilirse denenmeli iyi oyuncu çünkü. Milli takım da çok genç deneyimli oyuncu da lazım takıma.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt