Fatih Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor"

hoca şu kısımda insan hakları ihlali işlemiş yatırıp bilmem napsa bukadar incinmezlerdi büyük ihtimal.

Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor."

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

Terim: "Hak yiyip 'Gak' diyenlere, gecemizi gündüzümüze karıştırıp inancımızı daha çok artıranlara tekrar geçmiş olsun."

Terim: "Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. O yüzden ben daha fazla konuşarak acıyı artırmak istemiyorum. Allah herkese önce vicdan rahatlığı sonra da huzur versin."

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

Bu da Akhisar'a sanirim?

Bu kismi icin demistim:

Akhisar'la oynadigimiz final maciyla alakali gibi? Rutbemiz farkli, mactan sonra oyuncusu kendi hatasini bize fatura ediyor? O mac direk aklima geldi, malum mactan sonraki yaptiklari aciklama falan vardi:

Ya da acaba Rize macindan mi bahsediyor?

Bu kismi icin demistim:

Akhisar'la oynadigimiz final maciyla alakali gibi? Rutbemiz farkli, mactan sonra oyuncusu kendi hatasini bize fatura ediyor? O mac direk aklima geldi, malum mactan sonraki yaptiklari aciklama falan vardi:

1 yıllık hatasından bahsediyor fbnin

rütbemiz farklı demiş

aynı şeyleri yaşamadık demiş

hep bunlar başarısızlıklarına gönderme

hocanın akhisara laf atacağını sanmam

Rütbemiz farklı dediği Başak. Terim Ali Koç'tan uyuz olup nefret etse de Fenerbahçe'ye karşı hiçbir terbiyesizlik etmedi bugüne kadar. Hatta hiçbir kulübün özelinde bir nefret kusmadı. Adamın kafasını yardılar devam etti, 2 puanını çaldılar Fırat'ı bitirdi, sahalarında şampiyon oldu coşup bitene kadar önce Aykut'un yanına gitti. Zaten Fenerliler de adama hiçbir yerden bok atamadıkları için hırsına filan laf atıyorlar adamın. Bunu diyenin yönetiminde Semih Özsoy, kadrosunda Volkan Demirel var, daha kulübüye de Belözoğlu getiriyorlar. Bir yandan kızıp bir yandan kendi Terim etkilerini yaratmaya çalışıyorlar işte. 25 yıldır uğraşıp durdukları terane.

Şu adamın hiçbir şeyi değilse çalışma azminin ve başarı doyumsuzluğun yarısına sahip olmak isterim. Çoğu topçuda da görüldüğü üzere ben de olsam çoktan tatile çıkmıştım. Adam 9 aydır kendini yırttı, onca şey yaşadı, daha da tüm içtenliğiyle Instagram'a video çekip gündem belirliyor. Metin Oktay zamanına pek yetişemedik ama ben yakın zamanda dünyada Sir Alex'le birlikte bir takıma bu denli mal olmuş adam görmedim. Hakikaten dediği gibi Galatasaray'ı yaşıyor adam, e bu kadar emek, tecrübe, beceri olunca da ortaya çıkan tablo belli. Allah her şeyi gönlüne göre versin inşallah. En uçuk Galatasaraylı ne istiyorsa bu adamın da gönlünden daha azı geçmiyor. Bu güzel dilekler bir de beceriyle buluşunca da Fatih Terim oluyorsun zaten.

3244296_o59e5.jpg

Hocam saplamış

Öyle böyle yapmamış evirmiş çevirmiş bi daha saplamış saplamaya doymamış adeta. Eminim muhatapları bile saygı duyarak boşalmışlardır

Güzel, bitirici unsurlari cok olan aciklamalar. Aslinda yönetimin yapmasi gereken aciklamalar, hem de bu olaylar yasanirken yapmasi gerekirdi ama artik geride kaldi. Bu sözlerin muhataplari bu aciklamalar sonrasi durmayacaklar tabiki, tam aksine daha da azitacaklar. Bu yüzden bu yaz dönemi her detayi ile cok önemli. Transfer, yönetimin akibeti, kamp, umarim alt yapi hakkinda daha somut gelismeler, vs. vs.

Üst Alt