Euro 2012 Y.F | İspanya 0(4)-(2)0 Portekiz | M.S. | 27 Haziran - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Y.F | İspanya 0(4)-(2)0 Portekiz | M.S. | 27 Haziran

Cevap: Euro 2012 Y.F | İspanya 0(4)-(2)0 Portekiz | M.S. | 27 Haziran

Hangi mal Alvese penalty cektirir Allah askina ya tipinden belli adamin kaciracagi :S... Tipini birak gelisinden yuruyusu topa bakisi beyaz noktaya koyusu...

Ispanyanin cikacagi belliydide Ronaldoya yazik oldu.

Cristiano Ronaldo'nun, Portekiz'in penaltılarda elenmesinden sonra 7-8 kere söylediği sözcük: "Injusticia! (Haksızlık)"

Ömer Üründül: "Ya çok iyi penaltı atacak, ya da çok kötü" Sıkıcı maçta bu ikiliyi dinlemek güldürdü :)

tamam başta seviyoduk pasları ama bu ne arkadaş ya 6 orta saha ceza sahasında oyuncu yok

Cevap: Euro 2012 Y.F | İspanya 0-0 Portekiz | Penaltılar | 27 Haziran

-------

O değilde ben maçın ilk yarısını ( ilk 45 dk ) TRT HD den izledim...

Sonra devre arası TRT 1 HD ye geçtim tesadüfen..

Ahanda bir baktım Ömer aga orda...

Siz Ömer agayı beğenmiyonuzda birde TRT HD dekileri dinleseydiniz napardınız...

Ömer agam yeminle çölde meltem esintisi gibi geldi bana :sgr:

Cevap: Euro 2012 Y.F | İspanya 0-0 Portekiz | Penaltılar | 27 Haziran

-------

O değilde ben maçın ilk yarısını ( ilk 45 dk ) TRT HD den izledim...

Sonra devre arası TRT 1 HD ye geçtim tesadüfen..

Ahanda bir baktım Ömer aga orda...

Siz Ömer agayı beğenmiyonuzda birde TRT1 HD dekileri dinleseydiniz napardınız...

Ömer agam yeminle çölde meltem esintisi gibi geldi bana :sgr:

abi digitürk var galiba evde yakışır

Cüneyt Çakır'a Helal Olsun Bir Pozisyon Hariç Ki O Pozisyonda'da Takdir Hakkını Kullandı Maçı İyi Yönetti Final Zor Olsada Final Maçında 4.Hakem Olarak Görev Yapabilir Bence...

389058_10151868208435626_1934036026_n.jpg

Portekiz hata yaptı penaltılarda. Ronaldo atmayacak da kim atacak penaltıyı o takımda? Alves'e niye kullandırdılar,onu da anlamadım. Cüneyt hocam da güzel maç yönetti.

600139_319482794804966_1503999889_n.jpg

Portekiz-İspanya Maçında,Tribünlerde 'Galatasaray' Bayrağı...

Meyve veren ağaç taşlanır, o kadar diyorum. :) Özellikle İniesta'yı izlemek büyük zevk. Messi'den sonra ismi söylenmesi gereken oyuncu Ronaldo değil, İniesta'dır.

finale italyada çıksa almanya da çıksa ispanya şampiyon olamıyacak o kadar iddalıyım..

İtalya'da defans bloğu Buffon'un hakimiyetinde,ortasaha tamamen Pirlo'nun, ileride bir tane hakimiyeti olan oyuncu olsa İtalya şampiyondu,sonuca gidememeleri en büyük dezavantaj,Balotelli gibi takım oyununu bir anda unutabilen,disiplinden bir anda çıkan bir oyuncuya sahipler,kafası anca düzgünken faydalı olur. Di Natale çok iyi oyuncu ama başlarken sokamazsın, umarım İngiltere maçındaki gibi kenarda unutulmaz. İtalya Almanya'yı geçebilirse İspanya'yı sistem olarak rahat kilitleyebilecek bir takım ama Almanya ne kadar en iyi oynayan en formda takım olarak gözükse de direkt İspanyolların tuzağına düşerler.

Üst Alt