Erden Timur: "Tarihte ilk oldu, Güntekin Onay programı açarken hakem hatalarına direkt olarak değindi" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "Tarihte ilk oldu, Güntekin Onay programı açarken hakem hatalarına direkt olarak değindi"

Hakemlerle uğraşmayı artık bırakması lazım bütün kulüplerin.

Yakında maç verecek hakem bulamayacaklar. Yurt dışından gelenler de aynı suçlamalarla karşılaşacak.

Bu işin sonu çok kötü yerlere gidecek. bir gün yolda bir hakemi bir grup x takım taraftarının dövüp hastanelik ettiğini, veya öldürdüğünü görebiliriz. Bir anneyi evlatsız, bir çocuğu babasız bırakabilirler. Bu potansiyel fazlasıyla var bütün taraftarlarda.

Timuru açıklamalarından ötürü tebrik ederim.

Tek çözüm yabancı hakem diyeceğim ama bu federasyon ve siyasiler varken bunların getireceği yabancı hakem ancak arap yarım adasından ve afrikadan getirilen hakemler olur.

Onlarıda bazıları türk hakemlerinden daha kolay bir şekilde satın alır.

8 Mile eminemin filmini izleyen oldum mu bilmiyorum aramızda Eminem öyle bir kral hareket yapmıştı ki finalde kendisiyle ilgili kötü yanlış ne varsa söylüyor adamdan önce sonra karşısında ki adam got gibi kalıyor şuan da fenerin durumu aynen bu şekilde 😂

Gayet yerinde açıklamalar olmuş. Fenerbahce kudurmadan başkan çıkıp araştırılsın diye açıklama yapsın demiştim dün onlarda akli selim insanlar olduğunu bize gosterdiler. Adalet herkese lazım. Keske her yönetici böyle olsa. Bak o zaman futbol ne kadar zevkli hale gelir. Bizim yardıma ihtiyacımız yok. Bu kadro ile şampiyonluğun en önemli adayıyız.

Yonetimin yapacagi tek sey var.
Fener maclarinda aleyhimize yapilan tum hatalar tek tek gosterilmeli. 1 gun bile beklenmemeli

Üst Alt