Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Olayı anlamıyorsunuz

Dedikoducu bunaklar Erden Timur gelmeden önce de konuşuyordu yok tarikatçı, yok müteahhit arsalara çökecek falan diye

Fatih Altaylı'nın söylediğine göre bizzat kendi yönetimi yapıyor bu dedikoduları

Yönetimin içerisinde böyle bir söylem olduğuna inanmıyorum öyleyse hayatta seçilmez Dursun Özbek bir daha. Şu an herkes şampiyonluk modunda olduğu için bazı şeylerin üstü kapanıyor muhtemelen şampiyonluk sonrası ak koyun kara koyun ortaya çıkar ona göre pozisyon alırız biz de.

Ya tostos kim ki Erden ağabeye bir kişilik yer var geliyosan gel diyip baştan güçsüz bırakacak

Tostos hem adama her işi yaptıracak hem payeyi götürecek öyle mi. Hem de dedikodularla mücadele etmeyecek adamı camia içine ve dışına karşı korumayacak. Tostos az düzgün niyetli olsa der ki Erdenim koçum rahat çalışman için ne yapabilirim

Yönetimin içerisinde böyle bir söylem olduğuna inanmıyorum öyleyse hayatta seçilmez Dursun Özbek bir daha. Şu an herkes şampiyonluk modunda olduğu için bazı şeylerin üstü kapanıyor muhtemelen şampiyonluk sonrası ak koyun kara koyun ortaya çıkar ona göre pozisyon alırız biz de.
İnanmazsan inanma iddialar bu yönde. Ben de şimdilik inanmayı seçiyorum zaman gösterecek doğrusunu yanlışını

Dursun da seçilir niye seçilmesin.

En başından beri diyorum, 24 hedefine ulaşılınca, Erden Bey' in göstereceği tavıra göre durum büyük ölçüde ortaya çıkacaktır. Şu anda ne dense havada kalıyor.

Erden Bey muazzam bir auraya sahip. Daha önce hiç böyle % 100 samimiyet ve güven telkin eden bir yönetici görmemiştim. Aksini iddia edene, net bir defo atfedene rastlamadım. Camia içindeki birkaç faydasızın hasetle sergilediği muğlak sataşmalardan başka, çoğunlukla da aşağılık kulis faaliyetlerini gözlemliyoruz.

Erden Bey, kendisine duyulan bu sevgi ve saygıyı boşa çıkarmayacaktır. Dursun Özbek' in gerek kendisine bir yanlışı, gerekse projeler bazında kulüp menfaatlerine zarar verecek icraatları olduysa, bunları usulünce açıklayacağından eminim; boynunun borcudur da.

Ha, söyleyecekleri ortamı bozacak, şampiyonluk kutlamalarının buruk geçmesine sebep olacaktır ama yapacak bir şey yok; bazen ipin inceldiği yerden kopması gerekir.

Dursun Özbek' e isnat edilen suçlamaların tümüyle asılsız çıkmasını, Erden Timur ile birlikte uyum içinde yola devam etmelerini çok isterim ama gidişat iyimser olmayı güçleştiriyor...

Derbide tribünlerin yapması gereken belli

50 bin kişi Erden TİMUR sesleriyle stadı inletmeli

Kesinlikle olması gerekn bu - 20 dk falan full bu tezahürat olmalı.

Adam daha yeni kendi ağzıyla Sportif A.Ş.'deki görevim devam ediyor demedi mi? Ne bu tantana anlamadım. Yerine başka birini mi atıyormuş Dursun Özbek?

Sezon seçime kadar diye algılandı (ben de öyle alıgladım) - sonrasında da görevimin başındayım gibi bir anlam çıkmadı o sözlerinden bence.

Hakan Can'ın dediğine göre Sportif A.Ş. görev süreleri farklıymış ve önümüzdeki sene Mart'a kadar devam ediyormuş normalde görevi ama işte Fatih Altaylı da sallayacak bir adam değil.

14 kişi belirledim 1 boşluk var mevzu doğruysa küfür gibi olmuş Erden Bey'e. Geçen 2 seneye bakarak ''sen 2.başkansın, 14 kişi daha belirleyeceğim'' demesi gerekirdi temiz niyetliyse. Sadece Ali K.'ya bakarak basit bir çözüm bulunurdu olaya.

İmam-ı Şafi'ye sormuşlar; Fitne zamanı hakkı tutanları nasıl anlarız? Demiş ki: "Düşman okunu takip ediniz, o sizi hak ehline götürür."

Erden Timur ve Dursun Özbek in sessiz kalması nedeniyle bir çok dedikodu çıkıyor. Neden sustuklarının sebebi ligin bitmesini beklemeleri herhalde. Kıyamet mi kopacak yani?

Hakan Can'ın dediğine göre Sportif A.Ş. görev süreleri farklıymış ve önümüzdeki sene Mart'a kadar devam ediyormuş normalde görevi ama işte Fatih Altaylı da sallayacak bir adam değil.

Altaylı'nın GS ile ilgili yalan haberleri çokça var bir de bir şeye dayandırmadığı ve konuşuluyor dediği haberlerin çoğu yalan çıkmıştır. Mesela en büyük yalanlarından biri menajer faturası yalanı bir de ne faturası bilmem falan diye Gs'yi suçladığı şeyde belli. Attı yalanı o zamanda hatırlayan var mı? Yok. Çokça bu şekil hiç bir şeyi ispatlamadığı haberi var kendisinin. Sonra da mahkemeye falan verilince haberini ispatlamayıp söylentileri yorumladım diye dönüyorlar.

Altaylı'nın GS ile ilgili yalan haberleri çokça var bir de bir şeye dayandırmadığı ve konuşuluyor dediği haberlerin çoğu yalan çıkmıştır. Mesela en büyük yalanlarından biri menajer faturası yalanı bir de ne faturası bilmem falan diye Gs'yi suçladığı şeyde belli. Attı yalanı o zamanda hatırlayan var mı? Yok. Çokça bu şekil hiç bir şeyi ispatlamadığı haberi var kendisinin. Sonra da mahkemeye falan verilince haberini ispatlamayıp söylentileri yorumladım diye dönüyorlar.
Bugün artık duydum iddia ediliyor falan değil bildiğin bu yaşanmış gibi konuşmuş, kendinden epey de emin.

Üst Alt