Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Gazeteciler arasında dönen muhabbete bakılırsa Dursun Özbek ve Erden Timur arasında problem var. ''DÖ, siyasi davranıyor ve toplum önünde şirinlik yapsa da ET Bey'i pek tutmuyor hatta karalıyor'' diyorlar açıkça.

Erden Timur Galatasaray'da yönetim defterini kapatmış anlaşılan ve söylenenler doğruysa sonuna kadar da haklı.

Erden Timur duygusal adamdır. Taraftar isterse görevi alır... Ben kırgınlık yüzünden bırakacağını sanmam... Allah göstermesin önemli bir sağlık sorunu ya da özel işlerinin çok kötü gitmesi sebep olur sadece...

Ben koç denen herifin bununla özel işlerinde uğraştığını ve darboğaza soktuğunu düşünüyorum.

Gazeteciler arasında dönen muhabbete bakılırsa Dursun Özbek ve Erden Timur arasında problem var. ''DÖ, siyasi davranıyor ve toplum önünde şirinlik yapsa da ET Bey'i pek tutmuyor hatta karalıyor'' diyorlar açıkça.

Erden Timur Galatasaray'da yönetim defterini kapatmış anlaşılan ve söylenenler doğruysa sonuna kadar da haklı.
Ben öyle birşey olduğunu düşünmüyorum... Erden Timur başkanla ne zaman bir araya gelse elini öpmeye çalışıyor. Fitneler fitneler...

Vallaha erden başkanı kulüpten uzaklastirdiklari an, oyuncu bazında da sıkıntı yaşarız. Torriera, icardi adama aşırı baglilar bence. İcardi her röportajinda erden başkana tşk edip duruyor.

Bir divan toplantısında birkaç kişi Erden Timur'a maddi olarak kazanç sağladığı, kulubü zarar uğrattığı vs tarzında ithamlarda bulunmuşlardı. Erden Timur'un yüz ifadesini hiç unutamıyorum. O gün Erden Timur'un bir daha görev almayacağını düşünmüştüm.
Az önce de kendisiyle ilgili camia içinde Rams'tan stad sponsorluğu için gelen paranın ona ödendiği tarzında ithamlarda bulunulduğu haberleri gördüm.
Bu ve bunun gibi ithamlardan dolayı görevi bırakacağını ifade etmiş.
Sonuç olarak Erden Timur'u yiyen camianın kendisidir.

Üst Alt