Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Onsuz bir hiç olduğunu bildiği için...

Timur neredeyse ben de oradayım

Listesinde yer almayacak bir adamın başarısını, fotoğraflarını felan kullanarak alicengiz oyunu yapılmasını da hiçbir GS başkan adayına yakıştırmam.

Umuyorum Sportif A.Ş de görevine devam edecektir, görevine devam ederken gelecekteki GS başkanlığı görevine de hazırlığını sürdürecektir sn. Timur.

Onsuz bir hiç olduğunu bildiği için...

Timur neredeyse ben de oradayım

Listesinde yer almayacak bir adamın başarısını, fotoğraflarını felan kullanarak alicengiz oyunu yapılmasını da hiçbir GS başkan adayına yakıştırmam.

Umuyorum Sportif A.Ş de görevine devam edecektir, görevine devam ederken gelecekteki GS başkanlığı görevine de hazırlığını sürdürecektir sn. Timur.
Onsuz bir hiç dediğin Özbek'i başkanlığa ikna eden sensiz bu projeleri hayata geçiremeyiz diyen kişi Erden Timur. Güvenmezsin falan anlarımda hatta güvenmemek konusunda haklısındır da neticede ilk döneminde yaptığı hatalarda ortada lakin onsuz bir hiç falan diye aşağılamak hoş değil

Dursun başkan Erden Timur ile itibarını toparladı. Erden Timur yoksa işleri pek iyi gitmez. Çünkü kendisi ve yönetimindeki adamlar futboldan anlamıyor gibiler. Yönetici bulmak kolay da, futboldan anlayan yöneticiyi bulmak mesele. Başkanın olayı ticaret, sportif aş de esaslı bir futbol gurmesine ihtiyacı var. En uygun kişi malum, Erden Timur. Ne yapıp edip ikna etmek zorunda. Burak Elmas garabeti ortada. Paket yaparlar adamı öyle.

Erden ağabey

Florya'nın ham yapılmasına izin verme

GS'nin malına çökülmesine izin verme

Kulübün başında durmana gerek yok ama en azından itirafçı ol

Erden Timur giderse taraftarı büyük hayal kırıklığına uğratmış olur. Öyle böyle değil. Sanmıyorum kaçacağını.

Dursun ve simdiki yandaslari tarafindan kullanilip kenara atilmis gibi duruyor. Kendisinin de hatalari olmustur muhakkak ama her gun ogrenen, ayni zamanda buyuklerine olan saygisi olan biri ki gelenek goreneklerimize gore de dogru yaklasim budur. Icindeki heves tamamen kirilmadiysa bir gun baskan olarak kendisini gormek isterim.

Millete küfreden Tirali şimdi şirinlik peşinde

Hasan Mehmet Tirali'yle bir ilgisi var mı acaba.
Var akrabası zaten kendisi bunu söyledi. İki listede de yakın olduğum insanlar var dedi. Ha bu arada GS hukuk şeyinde bu gün Batum'un da söylediği görev alan ve bu işte gönüllü çalışan da biri mevcut yönetiminde okeyiyle GS sevdalısı avukatların başlattığı bir şeydi bu yönetimlerden bağımsız ama Süheyl bey biraz kullanır gibi oldu bu gün bunu da.

Var akrabası zaten kendisi bunu söyledi. İki listede de yakın olduğum insanlar var dedi. Ha bu arada GS hukuk şeyinde bu gün Batum'un da söylediği görev alan ve bu işte gönüllü çalışan da biri mevcut yönetiminde okeyiyle GS sevdalısı avukatların başlattığı bir şeydi bu yönetimlerden bağımsız ama Süheyl bey biraz kullanır gibi oldu bu gün bunu da.
Süheyl Batum da güven vermiyor zaten ama kötünün iyisi olabilir işin ucunda 300-400m dolar varsa

Tirali ise dibine kadar samimiyetsiz ve tabii ki akrabası lehine konuşacak

Şu an iki tarafın da Erden Timur'u kullanmaya çalıştığı çok açık

Süheyl Batum da güven vermiyor zaten ama kötünün iyisi olabilir işin ucunda 300-400m dolar varsa

Tirali ise dibine kadar samimiyetsiz ve tabii ki akrabası lehine konuşacak

Şu an iki tarafın da Erden Timur'u kullanmaya çalıştığı çok açık
İnsanları ne kadar rahat yaftalıyorsunuz bu beni şaşırtıyor. Ne diyeyim tamam Tirali'de öyle biriymiş demek öğrendiğimizi iyi oldu.

Üst Alt