Elektrik ve Doğalgaz Faturanız Ne Kadar Geldi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektrik ve Doğalgaz Faturanız Ne Kadar Geldi?

Bizim elektrigimiz nukleer santralden geliyor. Kaldi ki bahsettigin termik santraller kapanmakta. Son 10 yilda 50 santral kapatilmis. Su an dunyada 2400 termik santralin 60 tanesi yani %2.5'u ABD'de. Bir cogu daha kapanacak. 2050'de hic biri kalmaz. Ama Cin ve Hindistan gibi gelismekte olan ulkeler tam tersine yeni termik santraller aciyorlar. Yani onlara kız, bize degil.

Cok şükür Allah bugünü aratmasin. Ac degiliz, acikta degiliz, elimiz ayagimiz tutuyor, gozlerimiz goruyor, kulagimiz isitiyor. Daha ne olsun? Gecen hafta sonu eve gittim geldim. Gitme diye yalvardilar ozellikle oglum da baska is yok su an. Benim ayriyetten kendi isim var evden yaptigim ama henuz ev gecindirmeye yetmiyor. Zaten buraya geldigimden beri onu da pek yapamiyorum. Boyle iste. Sizin ahali nasil? Isini yeniden acabildin mi?
Bayram sonu inşallah. Ben toptan iş yapıyorum ve esnaf daha 2 haftadır açık, müşteriler duruma tam olarak adapte olabilmiş değil. Böyle olunca acil mahiyetinde bir iş yok bende boşuna strese girmek yerine açmıyorum. Çok şükür rabbime maddi sorunlar olduğunda hep bir kapı açtı, sağlık yerinde olsun da.

Allah hepimizin işini rast getirsin.

Termik santralleri en çok kullanan abd dir konusu da yalan yani. Kyoto protokollerini bu yüzden imzalamıyor bilmem ne bunlarda saçmalık oluyor. Her yanımız bilgi kirliliği.

Bayram sonu inşallah. Ben toptan iş yapıyorum ve esnaf daha 2 haftadır açık, müşteriler duruma tam olarak adapte olabilmiş değil. Böyle olunca acil mahiyetinde bir iş yok bende boşuna strese girmek yerine açmıyorum. Çok şükür rabbime maddi sorunlar olduğunda hep bir kapı açtı, sağlık yerinde olsun da.

Termik santralleri en çok kullanan abd dir konusu da yalan yani. Kyoto protokollerini bu yüzden imzalamıyor bilmem ne bunlarda saçmalık oluyor. Her yanımız bilgi kirliliği.

Forumda kelimelerinize hasret kaldik ustadim. Irak olmayınız bizlere

Amin. Her seyin basi saglik.

Bir zamanlar oyleydi buyuk ihtimal ama Avrupa'nin Amerika'dan asagi kalir yani yok.

Üst Alt