Ehliyet Konu Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyet Konu Başlığı

bu yaşta anca alacam ehliyetimi ben de. aslında gerekli olmasına rağmen bu zamana kadar gereklilik olarak görmedim. bi de araba kullanmayı sevme gibi huylarım yok. ama stajyerliğe kalmamak için mecbur yazıldım.

En ufak hatada arabadan indiriyorlar artık puan sistemi yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Renktas ilk direksiyon dersinde yanimdaki egitmen biraz psikopatti yaw.Adam diyor yok depriyaj yap yok fren yap vs talimat veriyor ben kendimi arabaya veremiyorum ki onu mu dinleyeyim arabayi mi sureyim.Az kalsin otobuscuyle kavga ediyorduk yaw yanimdaki psikopat herif yaz zor gibi.

Direksiyon sınavi artık zor eskisi gibi kolay değil herşeyi dört dörtlük yapsanda park ederken hata yapiyorsan kalıyorsun.

Renktas ilk direksiyon dersinde yanimdaki egitmen biraz psikopatti yaw.Adam diyor yok depriyaj yap yok fren yap vs talimat veriyor ben kendimi arabaya veremiyorum ki onu mu dinleyeyim arabayi mi sureyim.Az kalsin otobuscuyle kavga ediyorduk yaw yanimdaki psikopat herif yaz zor gibi.

Kursun hocasıdır büyük ihtimal 2 3 hoca oluyor baska hocayla calış. Önemli olan sınava kadar kavraman. Bayırda yarım debriyaj yap biraz fazla gaz ver geri kacırma. İnternette tek hamlede park videoları var izle onlarım 1 2 pratikle halledersin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aklı olan istanbulda araba kullanmak için ehliyet almasın zira bunun sonuçlarında ;

hödüklerle bolbol atışıp başınza bela alabilirsiniz.
yürüyerek 20 dk da gideceğiniz yolu arabanızla 1 bucuk saatte gitmeniz muhtemel
baş ağrısı
stres
erken yaşlanma

gibi

çoğaltılabilir..

Aklı olan istanbulda araba kullanmak için ehliyet almasın zira bunun sonuçlarında ;

hödüklerle bolbol atışıp başınza bela alabilirsiniz.
yürüyerek 20 dk da gideceğiniz yolu arabanızla 1 bucuk saatte gitmeniz muhtemel
baş ağrısı
stres
erken yaşlanma

gibi

çoğaltılabilir..

Renktas arabaya fazla hevesim yok ama babam habire baski kuruyor yaw.Ehliyeti al al diye diye zorla ehliyet aliyorum yoksa evden kovacak kivama geldi.Simdi soracaksin ne icin aliyorsun Babama gostermek icin :D saka saka her an lazim olur diye saklamak icin al diyor sebep bu.

Sinav sonuclari aciklanmis koskoca Meb sayfasi cokuyor 1 saattir giremedim rezil meb site coktu koskoca meb daha sitesini daha halledemiyor.

Üst Alt