Video Haber - Dursun Özbek'ten Ali Koç'a: "Terör örgütleri bu ülkeyi bölememişken, sen mi böleceksin?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Dursun Özbek'ten Ali Koç'a: "Terör örgütleri bu ülkeyi bölememişken, sen mi böleceksin?"

"Divan kurulu, TFF Süper Kupa maçını Türkiye'de oynanmasını istiyor"

"Ali Koç'un açıklamalarını duydum, hayretler içerisindeyim"

"Provokatif konuşmalara ne gerek var? Yok bilmem biri gitsin Federasyonda adamı tokatlasın"

"Yok peşine adam takalım da AVM'lerde fotoğraf çeksin"

"Genç insanlar var. Bunlar adam öldürebilir. Bunun mesuliyeti kimde olacak?"

"Galatasaray kulübü bunların hep birinci gündem maddesi. Yok Erden Timur bunu yaptı yok şunu yapmış"

"Ali Koç'a tavsiyem var; bunları yapmayın! Çünkü artık şu algıya geliyorum yavaş yavaş; Türkiye hep provoke edilip bölünmeye çalışılmıştır. PKK'sı FETÖ'su Türkiye'yi bölmeye çalışmıyorlar mu?"

"Yapılan açıklamalar bölünmeye yönelik açıklamalar var. Terör örgütleri bile bölememişken sen niye bölmeye çalışıyorsun Ali Koç? Bu sefer ben Selim Soydan'ın 'Ali Koç FETÖ projesi' açıklamasına geliyorum!"

Açıklamalar doğru fakat eksik Ali bey böyle devam ederse babasına sikayet etmeyi düşünüyoruz demeli bu herifle ilgili konuşurken ailesinden de bahsedilmeli

Aziz Yıldırım ağzı bunlar. Aziz Pendik maçından sonra kalecisini dövdurecek kadar azılı bir adamdı. Ali Koç ta bu yolu seçerse dağılır çünkü Aziz yer altı adamıydı, Koç değil.

Tabi Aziz bu kadar tehditlere rağmen çok mu başarılı oldu ? Hayır. Olsa küfürlerle gönderilmezdi. Ali Koç ta kendine böyle bir son hazırlıyor.

Bu arada Aziz i başarılı gösteren Galatasaray in 2000 in başından TT Arena açılana kadar battı batacak olmasıydı, onlar ise para basiyordu.

Fırıldak Ali ye seviyeli ama yakıcı bir mesaj göndermiş. Anlar mı bilmem. Neredeyse savaş çıkaracak herif.

Başkanımızın konuşmaları yeterince seviyesiz olmamış. En azından bir fırıldak bekliyor insan. Ayrıca keşke Nur Çebi'ye de bjk nerde ya göremiyorum falan tarzında takıksaydı.

Fbjk yönetimi gerçekten taraftarı utandıracak vaziyette demek isterdim ama pek utanmaları da yok. Açıklamaları okurken ben utanıyorum artık. Gerçekten çok vasıfsız insanlar yönetiyor Türk futbolunun 2 ve 3 numaralı kulübünü.

Vallahi yetmiyor. Daha da sert konuşsun
Bir yanım senin gibi düşünüyor. Sert konuşsun falan ama sonra gerçekten sokakta bir insan başka birini vurursa vurmaz diyebiliyor muyuz? Bakın Fb taraftarı açıklama yapan Ceylan'ın eşinin önüne gitmiş rahatsız etmek için bunun mesuliyetini kim alacak? Ali Koç geldiğinden beri Türk futboluna kötülükten başka bir şey getirmedi, sürekli ortamı gerdi Dursun başkanın dediği gibi aldığı troller ve medya ile sürekli bölmeye çalıştı ve bunda belirli ölçüde başarılı da oldu. Bizim yönetim de bu yolu izleseydi Mustafa Cengiz yönetimi de izlemedi bu yönetimde eğer izleseydi belki çoktan çok kötü bambaşka olaylar olacaktı. O yüzden o Ali Koç seviyesine inmemelerini anlayışla karşılıyorum.

Üst Alt