GSC Haber - Dursun Özbek: "Şimdi ben geldim. Ali Koç eğer yüreğin yetiyorsa gel buraya! Delikanlıysan gel!" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Şimdi ben geldim. Ali Koç eğer yüreğin yetiyorsa gel buraya! Delikanlıysan gel!"

herif gene bize çalıştı lan farketmeden.

hepimize hatırlattı alt tarafı 1 maç kaybettik - üzücü doğru. ama gene haftaya sonucu değiştirmeyecek.

şu süreci sağlam atlatmamız lazım - yöentimsel vs vs .

Arkadaslar Türkiye bitmis

Siz Kabul etmek istemiyorsunuz, anliyorum

Ama gercek bu

Ne desin Dursun Ozbek ?

Karsimizdaki kisilerin yaptiklarina mudahale Etmek VARSA devletin isi

Bizde maç sonu kadıköyde sevindik.
Futbolcular taraftar falan..ama bunlarınki yöneticiler o kadar kalabalık oraya gitmesi falan olacak iş değil.Adam kabadayılık yapıyor.
Şerefine sokayım senin K.O.Ç

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bostan korkuluğu gibi olursan sahana da girerler personelini de döverler

Hint gurabası gibi adamları bu kulübe başkan yaptırtırsan nolacak başka

Ne ağırlığı var ne kaale alanı var.Birileri koymuş oraya burda dur demiş duruyor işte

İki tane transfer yap taraftarı kafala sonrası çorap söküğü gibi iş

ali koc: ite kaka getirdiler bu duruma demesi bile adama baskanligi kazandirdi bile, bunu kabullenip aciklma yapmayan yönetim secimi kaybetmistir!

Ali de dursuna da Başkanlığı haketmiyorlar. Ancak karşılarında da doğru düzgün Adaylar yok. Bugünkü açıklamaları ilk okul çocukları yapmazlar. Biri çıkışa gel der diğeri saçmasapan konuşur

Ali denen şopar biz şeklimize uymayız başkanı indiririz de sen koyun genel kuruluna seslen. Senin gibi maganda bir insan modelini hala başkanlıkta tutmaya utanmayacaklara konuş.
Dursun geçer gider 6 senedir magandalık yapan sen kendini açıkla.
Utanmaz herif

bugün izlediğim ruh hastasına , bu adamın bugünkü haline evrilmesini sağlayan mantaliteyi yaratan Aziz'i 50 kere tercih edebilirim diyebilirim.

Karşısına aday olan kişi hakkında en ufak bir fikrim yok ve dolayısı ile kendisini destekleyen bir beyanda bulunmam mümkün değil ancak bu şahsı camiamın başkanı olarak benimseyemiyorum. Umarım en kısa sürede görevinden ayrılır.

Kendini update etmiş ve kulübe faydalı bir Adnan Polat’ı isterim tekrar. Adnan’ın ses tonu ve sert sözleri lazım.

Dün gece farketmedim videoda. Mhy armutu da İsmail'in oğlu yumruklar atarken gelip tekme atıyor sinsice. Adamı bildiğin linç etmişler ve olağan bir şey gibi kimseden ses seda yok.

İlk başkanlık döneminden çok daha büyük rezillikler yaşatıyor bize, özellikle bu sezon.

Karşısında Süheyl mi var kim var artık umrumda değil, isterse karşısına boş koltuk çıksın, kesinlikle bir daha seçilmemeli.

Kulübün haklarını savunamaz, kulüp çalışanlarını savunamaz, yönetimdeki yol arkadaşını tehdit ederler hiç bir halt yapamaz. Sen ne diye başkanlık koltuğunda oturuyorsun arkadaş.

Defol git lan yeter artık. Sokarım Florya'nıza da Kemerburgaz'ınıza da.

Üst Alt