GSC Anket - Dursun Özbek mi Süheyl Batum mu? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Dursun Özbek mi Süheyl Batum mu?

Hangi Yönetim?

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Biliyorum çok beklettim ama takdir edersiniz ki zor bir karardı. Hepinizin merakla beklediği o an geldi. Vee sonunda açıklıyorum işte;

Dursun Özbek' in samimiyetine inanmaktan yana olsam da kendimce birtakım yeterlilik kriterlerini karşılayamadığını gördüğüm epeyce husus mevcut maalesef...

Diğer yandan Süheyl Hoca da hiç mi hiç güven veremedi. GS başkanlık makamı, öyle aniden aklına esip de -belki birilerinin gazıyla- talip olunabilecek bir koltuk değildir. Önceden herhangi bir hazırlık yapmadığı çok belli. Listesinde de işe yarar kimseyi göremedim. Hatta son derece sakıncalı tipler de var; gereksiz polemiklere girmemek adına isim vermeyeceğim. Bir tek muhterem Alp Yalman Beyefendiyi tenzih ederim; onu da listeyi güçlü göstermek için eklemişlerdir, kıramamış muhtemelen; bu yaşında pek bir şey de yapamaz, yaptırmazlar...

Açıkçası, Erden Bey bir taraftan yana tavır koysa benim tercihim de o taraf olurdu. Gördük ki Süheyl Hocanın öyle bir niyeti olmamış, yahut var idiyse bile Erden Bey olumlu bakmamış. Edindiğim izlenim o yönde.

Bu durumda, olağanüstü bir değişken faktörün devreye girmesi durumunda son bir değerlendirme yapma hakkımı saklı tutmak kaydıyla, oyumu 'bulunanın iyisi' hesabıyla Dursun Özbek' ten yana kullanmış bulunuyorum. Allah utandırmasın; GS için hayırlısı ne ise o olsun, amin...

Rahmetli Turgay Şeren style, kendimi önemsetme esprisi ile gireyim dedim; mevzu ciddi olunca kaptırdım, karışık bir şey çıktı ortaya. Yorgunum, revize edemeyeceğim, affola...
Hosgeldınız

5. yıldızı takarken kutlamalara davetlisiniz

ikiside gven vermiyor.

bugün gene şu stad olayında ne başkan...nede ikinci başkan var...

gene Erden timur tüm kalabalık ortasında polis içinde sakinleştirmeye çalışıyor.

Süheyl yarın zehir zemberek ali koça saldıracaktır ...KESİN...

Şu Fırat Develioğlu muydu neydi, ona bir twit bombardımanı yapmak lazım, yine yapsın birşeyler ve bu seçimin yapılmasına engel olsun, gerçekten karanlık günlerin başlangıcı gibi bir seçim geliyor ufukta. Bu adaylarla GS devam edemez.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu Fırat Develioğlu muydu neydi, ona bir twit bombardımanı yapmak lazım, yine yapsın birşeyler ve bu seçimin yapılmasına engel olsun, gerçekten karanlık günlerin başlangıcı gibi bir seçim geliyor ufukta. Bu adaylarla GS devam edemez.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
fırat dursuncu şu anda

Üst Alt