Disney+ | Ana Konu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disney+ | Ana Konu

Yanlış anlama ama bizim ülkeye neden yatırım yapılmaması gerektiğinin özeti olmuş ahbab
Bu duruma düşürenlerin suçu. Maçları neden kaçak izliyoruz? Verdiğin paranın çoğunluğu rant sağlayan kodamanlara gittiği için.

Benim verdiğim para tamamen kulübüme yarasa hemen alayım dekoder. Ama öyle değil bu işler.

Ülkelik bir durum yok ahbab en çok korsan içerikler zaten yabancı. Senin özelinde değilde bu tarz yorumlarda kilişe geliyor bana.
Anlamadım tam olarak dediğini ahbert bizim ülke olarak genimize işlemiş bu korsan olayı Netflix 1 ay bedava deneme sürümü yapmıştı onun bile 50 tane hesap açıp beleşe getirmeye çalışanlar olmuştu. Bizim gözümüzde bu tür şeyler para etmez gibi bir algı var sen böylesin diye söylemedim

Bu duruma düşürenlerin suçu. Maçları neden kaçak izliyoruz? Verdiğin paranın çoğunluğu rant sağlayan kodamanlara gittiği için.

Benim verdiğim para tamamen kulübüme yarasa hemen alayım dekoder. Ama öyle değil bu işler.
O dediğin tam olarak mümkün değil ki kanka adam sermaye yatırımı yapıyor bunun içinde kendi kârını eklemek zorunda.

Anlamadım tam olarak dediğini ahbert bizim ülke olarak genimize işlemiş bu korsan olayı Netflix 1 ay bedava deneme sürümü yapmıştı onun bile 50 tane hesap açıp beleşe getirmeye çalışanlar olmuştu. Bizim gözümüzde bu tür şeyler para etmez gibi bir algı var sen böylesin diye söylemedim
Ahbab bu ülkeye yatırım olmaz dediğin kısım için dedim. İçeriklerin çoğu mesala yabancı öyle olsa o çıkan yerlerde de yatırım azalırdı. Ruslar ve Ukraynalılar mesala bu korsan işinde baya sağlamlar. Meseleye bir de ben başka açıdan bakıyorum sürekli çoğalıyor bu tarz platformlar hangi birine üye olacaksın.

Emma Watson, Hans Zimmer, Aras Bulut ve Mehmet Ada Öztekin bir gün ıssız bir adaya düşmüş, hadi bir dram filmi çevirelim demiş.

Üst Alt