GSC Anket - Derbide Savunma Tandemi Nasıl Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Derbide Savunma Tandemi Nasıl Olmalı?

Derbi'de Savunma Tandemi Nasıl Olmalı?

• Sánchez - Nelsson

Kullanılan: 57 79.2%
  • Abdülkerim - Nelsson

Kullanılan: 12 16.7%
  • Abdulkerim - Sanchez

Kullanılan: 3 4.2%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Kardeşim 2 metre 150 kiloluk adama ezildi Apo kabul ediyorum da 2 senedir 80 maçın 75inde iyi 3ünde vasat 2 sinde kötü oynadı diye de hemen tandem nasıl olmalı denmez bence. Adam İcardi’ye kafa golü attırıyordu ona bakarsanız. En çok kafa golü atan stoper. Fenere geçen sene kafayla Kadıköyde saplamıştı ama ofsayt diye vermediler vs vs.

Sanchez kötü değil eyvallah ama Apo’nun ayağı çok daha iyi, gol atma olasılığı çok daha yüksek, bir de 2 senede ilk defa bu kadar ezildi. Hojlund bile üstünlük kuramamıştı. Hemen yedeğe çekilmeli düşüncesi inanılmaz hatalı.

ostorwolde ile osayi iyilesmis

ismailin yerinde olsam

sag beke osayi sag önede ostorwoldeyi denerım cengizden hertürlü iyi

ama ismail yüksek yok işte caglar falan koymaları gerek irfancanda yok

yerliden sıkıntıya giriyorlar bu seferde

hertürlü cengiz oynucak ama ismail 2 hızlı adamını degerlendıremedı bu sezon

barıştan aldıgımız verimi bu 2 heriften alabilirlerdi
Reco keşke sen yönetsen bunları. 6-0'ın rövanşını alırdık

Ben oylamaya katılmıyorum. Bence savunmada ofansif katkıyı hangi ikisi daha fazla verecekse onu çıkartsın olan hoca sahaya. Apo ise apo, davinson ise davinson, hatta Nelson daha az katkı verecekse davinson ile apo çıksın farketmez. Oyunun kilidi savunma tandeminden ziyade bek ikilisi olacak.

Apo - Nelsonn diyorum. Burada yerli sayısı önemli.

Apo olmadan; Barış - Kerem D. - Kaan 3 yerli ile çıkıyoruz yabancı sokmak istediğinde mutlaka yabancı çıkarman gerekecek veya yerli çıkartırsan planda olmasa bile Kerem A. - Berkan veya en başa dönüp Apo'yu bir yabancı yerine alacaksın ama Apo sahadayken hocamızın eli daha rahat edecek ki bu çok önemli bence.

Bunun yanında her oyuncunun kötü günü olabilir böyle adam harcanmaz çok çılgın yorumlar dönüyor Apo için insaf Sanchez gidecek gibi zaten altı üstü 1 maç formunda değildi.

Bence yerli kisit vs sebebiyle Sanchez-Apo dedim ancak Nelsson'da olur fark yapmaz. Dogru denklem, Sanchez'in oldugu. Yanindaki artik sartlara en uygun olan isim olmali.

Bencede tandem bozulmamalidir. Ayrıca Abdülkerim fb maçlarına aşırı motive çıkıyor. Gerçi nizami attigi golleri sayilmiyor.

Üst Alt