Chelsea'de Kevin De Bruyne Kadro Dışı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chelsea'de Kevin De Bruyne Kadro Dışı!

Juan Mata'dan sonra Mourinho Kevin de Bruyne'yi de gözden cikarmis durumda.

A2 takimina yollanmis.

The Chelsea boss stormed out of his press conference on the eve of the Blues' Champions League clash with Steaua Bucharest after being questioned about the Belgian. De Bruyne was made to train with the kids as the senior squad flew out to Romania - and is ready to quit in January after a major bust-up with Mourinho.

But when asked about the Belgian winger at his press conference, a surly Mourinho responded tersely, then got up and walked out.

He said: "Kevin is not here. It's my decision. My option.

Gectigimiz sezon Weder Bremen'de forma giyen oyuncu baya bi basarili performans ortaya koydu ve eminim ki bir cok kisiden begeni topladi. Chelsea'ye dönmeden önce Leverkusen'e gidecek yönünde haberleri yapilmisti, Schürrle-de Bruyne takasi, olmadi. Muhtemelen ocak ayinda alman kulüpler cok isteyecektir kendisini.

Bundesliga performansi:

33 mac - 10 gol ve 5 assist ve forvet arkasi + kanatlarda görev alan bir futbolcu

Bana göre mutlaka kacirilmamali bu firsat. Mourinho ile iyi iliskilerimiz ortada. Belki bu konuda yardimci olabilir. Gerekirse Amrabat gibi oyuncular ayrilabilir ama yabanci sinirlamasi bahane edilmemeli de Bruyne icin.

Kendisine haksizlik yapildigini düsünüyorum. Chelsea'ye gelmede önce Genk'te forma giydi ve bana göre sürekli üstüne koyarak gitti. Ayni zamanda Belcika milli takiminda da rol almaya basladi (3 gol 4 assist)

Fazla söze gerek yok, mutlaka almaliyiz. Eger gözden cikarildi ise yüksek rakamlar söz konusu olamaz. Henüz 22 yasinda.[/CENTER]

Dedigim gibi, AB olayi zaten yas. Yabanci sinirlamasi bahane olmamali, mutlaka alinmali. Kadro da gönderilecek isimler arasi Riera-Amrabat giib oyuncular bulunuyor. De Bruyne ve Bruma ikilisi gelecege iyi yatirim olur.

Bende calismamasiyla alakali oldugunu sanmiyorum. Cok istekli bir oyuncudur de Bruyne. Bundesliga da görüntüsü ortada, milli takim da ortada. Chelsea'de bu gidisle harcanir ve yazik olur. Belki milli takim kariyerini bile etkiler bu durum.

Üst Alt