Cayma Hakkı Tüketicinin Elinden Alındı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cayma Hakkı Tüketicinin Elinden Alındı

bizim millet kadar bedava şeyi suistimal eden yoktur doğru olan yapılmış ama belki süre kısa tutulabilirdi 1-2 gün iade hakkı olabilirdi.

ben telefon alıp 10 gün kullanıp sonra iade eden gördüm satıcı onun iadesini alınca tekrar nasıl satıcak? bi videoda da fotoğraf makinesi alıp 14 gün kadar kullanıp sonra iade eden de varmış işin ilginci iş için kullanıyomuş herif :D

o kadar şerefsiz ahlaksız bir milletiz ki böyle şeyler suistimal ediliyor Allahtan müslüman ülkeyiz

bizim millet kadar bedava şeyi suistimal eden yoktur doğru olan yapılmış ama belki süre kısa tutulabilirdi 1-2 gün iade hakkı olabilirdi.

ben telefon alıp 10 gün kullanıp sonra iade eden gördüm satıcı onun iadesini alınca tekrar nasıl satıcak? bi videoda da fotoğraf makinesi alıp 14 gün kadar kullanıp sonra iade eden de varmış işin ilginci iş için kullanıyomuş herif :D

o kadar şerefsiz ahlaksız bir milletiz ki böyle şeyler suistimal ediliyor Allahtan müslüman ülkeyiz
paketi acilmayan urunlerin geri iade edilebilmesi gerekir aslinda

yurtdisinda bir urunu kullanip hala iade edebiliyorsun ozellikle amazonda kullanicilar test edip geri iade ediyorlar elektronik urunleri begenmezlerse geri yolluyorlar

insan dusunuyor bu laptobu kim geri alacak acilmis oyun oynanmis bir sorun mu vardi acaba bin tane soru

Doğru bir süreç. Birden fazla e-ticaret sitesi sahibi olarak söylüyorum bunu keyfe söylüyor insanlar. Müşterileri geç çevremdeki insanlar nasıl olsa ücretsiz iade diye sipariş edip iade ediyor sürekli.

Saçma karar. İnsanımızın ayrımı yok esnafıda sahtekar, dolandıcırıları sevindiren gelişme. Ayrıca leş gibi kargo şirketleri var ürünü yuvarlayarak getiriyor, bu ürünü iade etmek için iade kargo parası mı ödeyecem saçmalığın daniskası.

Zaten satıcılar ürünlerin satılabilir ligini bir tık daha arttırmak için zamanında bu tarz bir yola basvurmuslar. Komple kaldırmak belirtildiği gibi iyi tüketiciye haksızlık olmuş. Ayrıca tüketici haklarına baş vurularda patlama yapar bu karar

Elektronik ürünler için iade veya değişime uygundur (doa) raporu gerekiyor zaten. O olmadan gerçekleştirilmez hiçbir şekilde.

Yav bu düşünülür uygulanır da bu kadar hassasiz madem ulan her kuşu sevdik sıra leyleğe mi geldi gerçekten ülkede ne dertler var insanlar iade ediyormuş ürünleri vay arkadaş çok üzücü

Zaten elektronik aleti alıp kullandıktan sonra Türkiyede Amazon hariç hiç bir yere geri iade almaz senden
Tüm tüketici sözleşmelerinin cayma bölümünde kurulum aktivasyon gerektiren aletler diye yazıyor.
Amazonda izin verin geri alsın firmalarla anlaşmaları o şekilde apple telefon aldın kullandın geri verdin
Amazon apple a geri yolluyor cihaz sıfıra ayarına getirilip tekrar satılıyor koca Amazonunda bu kadar hava civası olsun

Üst Alt