🏀 BSL 21/22 YF 4. Maç | Galatasaray NEF 86-81 Anadolu Efes | MS | 2 Haziran | Tivibu Spor 2 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🏀 BSL 21/22 YF 4. Maç | Galatasaray NEF 86-81 Anadolu Efes | MS | 2 Haziran | Tivibu Spor 2

Avrupa nın en iyi takımına karşı kafa kafaya oynamak bile büyük başarı. Bizim komple takım Larkin den daha pahalı değildir. Tebrikler, bol şans yenilmez armada.

Hakemler çok kötüydü. Özellikle son iki maçtır çok ince çalışıyorlar. Verilmeyen teknik fauller, basket fauller. Rakip hücumdayken çalınan ezbere fauller, Ergin Ataman’ın maçın sonuna kadar teknik faul almaması. Hepsini üstüste koyup yendik.
Bu maç için söylüyorum. Yani bu maç teknik faulü yedi ergin hoca. Kesintili izledim ama izlediğim bölümde düzgün yönetti hakemler.

Maçı telden izledim,helal olsun aslanlara.Son bir şansı hak etti bu takım.Avrupa'nin en iyi takımına karşı oynuyor, üstelik de Efes'in alışık olduğu sahada.Seyirci avantajı bizde olsa da saha avantajı Efes'te.4 senedir aynı oyuncular ile aynı potaya şut atıyorlar.Biz ise toplama takımla yeni yeni takım olma yolundayız Pitsiolis hocamla.Ndour katkısı da pota altında önemliydi, keşke diğer macta da oynasa imiş.

Bu serinin uzaması da fenere yarıyor arkadaş. Kim olursa olsun rakip daha fazla dinlenmiş bir fenerin karşısına çıkacak. En büyük handikap orada.

Üst Alt