GSC Scout - Barış Alper Yılmaz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de bugun ilk kez izledim ve begendim. Hareketli bir oyuncu, topsuz kosu yapiyor ve dribbling konusunda iyi. Ligde 27 macta 5 gol atmis. Mac basina basarili dribbling ortalamasi 2, fena degil.
Acayip bir herif yav top tutuşu, arkaya koşuları falan kalite direkt.

İyi bir eğitimle çok iyi yerlere gelir.

Gökdeniz daha üst seviyede oynuyor ama onun yarısı kadar etkili olamadı.

Ogulcan Caglayan ve Kerem Aktürk varken Arda'yi kanatta oynatan hocamiz bu oyuncuyu yüksek ihtimalle istemeyecektir.

Bu ayın başında Transfermarkt'da ilk Galatasaray ile yazıldığını görmüştüm çok net bir vuruş becerisi var yalnız 20 yaşında olmasına rağmen. Genelde bizim çelimsiz Türk futbolcularında bu kadar net vuruş görmeyiz en son Cengiz ve Yusuf vardı hatırladığım kadarıyla topa vurmasını bilen

Eger talibi varsa, akli varsa yurtdisina gitsin derim. Izlemedim, buradaki yorumlara ve (U21) Milli Takim'a alinmis oldugu icin yaziyorum bunlari. Yoksa boyle zaman zaman cok iyi performans gosterenler isimler oldu ligimizde. Sampiyon Bursaspor kadrosu boyle tiplerle doluydu misal. Ancak potansiyel varki biz+bjk+bazi bas alti lig avrupa klupleri devredeymis, bence gitsin ve gostersin kendini oralarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt