Video Haber - Aziz Yıldırım: "Başkanlığı kazanırsak Jose Mourinho'yu getireceğim" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Aziz Yıldırım: "Başkanlığı kazanırsak Jose Mourinho'yu getireceğim"

Ne de olsa mourinho, ancak Türkiye bence kendisine göre bir coğrafya değil. Özellikle koç ile anlaşamaz diye düşünüyorum

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş benim anlamadıgım satışşız 50 milyon transfer bütcesi vermiş . Bunlarda başarı yok yıllardır .ffp neden radara almıyor ne iştir anlamadım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

saha içi: 200 m euroluk aldıracağı yıldız oyuncuları ile katı savunma futbolu oynatan mou. zaten her maç penaltı jokeri ile 1-0 önde başlayan bir fb gerçeği var..

saha dışı: holding'den bir umut gelebilecek bir yağlı kemik bekleyen fb sevdalısı anadolu kulüp başkanları, 2 yıldır fbye penaltı rekorları kırdıran fb güdümünde bir tff ve mhk, her yerden saldıran medya ve sosyal medya militanları ile fb bence önümüzdeki yıl bizim rekoru kırarak şampiyon olacaktır.

Bizim için ekstra motivasyon kaynağı oldu. Okan hoca leş listesine Mourinho'yu da eklemek isteyecektir bunu da başarabilirse İnter'in Milan'ın teknik direktör adaylarından biri olur net olarak. Önümüzdeki sene baya keyifli bir rekabet olacak gibi ben sevindim açıkcası Mourinhoyu getirmelerine.

Üst Alt