Ali Koç'un, Fenerbahçe’yi Kendisine 1,4 Milyar TL Borçlandırdığı Ortaya Çıktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç'un, Fenerbahçe’yi Kendisine 1,4 Milyar TL Borçlandırdığı Ortaya Çıktı

Resmen bilerek yapti bunu ,cikmse bu borcun altina girmesin bende baskan kalayim diye, herzaman diyorum bu herifin tek bir plani var , feneri iyice borc batagina sokup fenerbahceyi koc ailesine dahil etmek dir.

Bu salaklar kovakovicle bide 2028e kadar sözleşme yapmış. Becao ile de 2028 falan. Simdi yeni hoca gelip dese bunlari istemiyorum diye babayi yollarlar. Ulan herifler kentle bile 2027e kadar imzalamis ne mal bunlar

yalı çocuğunun parası olmadan fener hayatta kalamazdı zaten. Ama bir yandan da yalı çocuğu başarısızlığı ile feneri daha çok batırıyor. Ama Fenerliler bunları bilmez. Onlar başkanımız halleder diye bakarlar olaya. Gün gelecek başkanları gittiğinde don kilot kalacaklar. Azize denen koca karı 3-5 ihale aldım diye yeniden başkan olmak istiyor ama yalı çocuğuna rağmen kimse feneri yönetemez ve başkan olamaz. Yani fener iliklerine kadar k.oç holdingine bağımlı olmuş.

Bunlar hangi kafada yaşıyor anlamak mümkün değil. İkiside sportif anlamda başarısız. En azından Koçun parası var. Aziz borç batağında bıraktı, hayatta kazanamaz

Üst Alt