Abdurrahim Albayrak’a Büyük Tepki | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak’a Büyük Tepki

5c0d725466a97c6c52ed95ef

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayan ve hakemlere tepki gösteren Galatasaray ile ilgili maç sonunda, “Galatasaray’ın işine gelmediği için böyle yapıyorlar!” demişti.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayan ve hakemlere tepki gösteren Galatasaray ile ilgili maç sonunda, “Galatasaray’ın işine gelmediği için böyle yapıyorlar!” demişti.

Maç öncesinde ise Hasan Kartal’a, Abdurrahim Albayrak’ın plaket verdiği ortaya çıktı. Bu hareket Sarı-Kırmızılı taraftarları çıldırtırken, sosyal medyada Albayrak’a büyük tepki gösterildi.

Fanatik

Üçüncü Havalimanı yolcu taşıma ihalesi, Doğuş grubundan VW bayiliği, Uber işi derken Galatasaray çok geri planda kaldı tabi.

Kendi menfati ön planda galatasaray kimin umrunda, bu adam yalakanin teki. Biri sus derse hemen uc maymunu oynuyor.

Bu adamdan bildiğin tiksindim bu sene yaptığı her açıklama gözüme batıyor yaptığı her işin arkasından bişey çıkacakmış gibi geliyor

Ünay Aysal zamanında anlamış bu adamın ne halt olduğunu inşallah Mustafa Cengiz 'de anlar yoksa kendi sonunu getirir ...

Bu herifi hiçbir zaman sevemedim. Kendisi gerçekten Galatasaraylı ise bu benim için ancak utanç vesilesi olur. Her devrin adamıdır. Adam dediysem de lafın gelişidir. Ünal Aysal'ın en doğru işlerinden biri de bunu paketlemek olmuştur. Eskiden yabancı sınırı varken ve yerli oyuncular ağırlıkta iken belki Florya'da bir fonksiyonu vardı lakin belli ki öyle bir şey de kalmamış. Camiadaki en gereksiz isimlerden biridir.

Üst Alt