Abdurrahim Albayrak - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
twitterdaki bebeler, fb ile dalga gecmek yerine su adami istemiyoruz diye kampanya baslatsinlar

bu herifin gelmemesi sampiyonluktan daha önemli

su 2-3 senede geldigimiz seviyeyi tek basina yerle bir edebilir

daha konusmasini bilmeyen iqsu eksilerde olan bu sahsi ben görmek istemiyorum kardesim

kelepir fiyata ziyeki oynatan takimdan aytaci kurtarici olarak oyuna alan takima dönüsürüz bir gecede

düsüncesi bile korkunc lan

hani insanda biraz utanma olsa bu toplara su yastan girmez ama iste böyle midesiz insanlar var malesef

Andürrahimli Dursun Özbek yönetimi

Hamamcıoğlu yönetimi

Biz en iyisi Erden Timur’u ikna etmenin bir yolunu bulalım. Evinin önünde sevgi gösterisi falan yaparsak dayanamaz belki.

İcardi torreira sanches zaniolo zaha ziyech. Bunlar vizyon transferi. Erden başka bir durum başka bir bakış açısı, başka bir vizyon

Fenerin kadro değerinin bu kadar artmasına sebep olan adam erdendir yahu.

YALNIZ, Erden gelene kadar vizyon konusunda sadece apo değil hepimiz gerideydik.

Sanki hep Erden vizyonuna sahipmişiz de Apo her geldiğinde bozuyormuş kafası nasıl oluştu anlamadım. He Apo şimdi gelse evet belki o vizyonu bozar ama sanki yönetici olduğu zamanlarda çok başarısızmıl gibi konuşmak da büyük haksızlık

Adamın yönetici olup da şampiyon olamadığı sene sayısı 2 dir. Biri Cengiz dönemi biri Belmas dönemi. Ondan önce hep şampiyon oldu (6-7 şampiyonluk vardır)

Abdürrahim Albayrak neden bu kadar istenilmiyor anlamıyorum ? Adam 9 sene yöneticilik yapmış 8 kez şampiyon olmuşuz karşı tarafta böyle bir yönetici olsa heykelini dikerlerdi herhalde parka.

Evet transfer konusunda Erden Timur'un fersah fersah gerisinde ama eğer Erden Timur olmazsa transfer işine kendisinin değil Cenk Ergün'ün bakacağını düşünüyorum. Kendisi Florya ile ilgilense yeterli. Geçmişte görev aldığı dönemlerde çoğu yabancı oyuncu kendisini çok seviyordu yine faydasının olacağını düşünüyorum bu yönden.

Öyle şeyler yazılıp çiziliyor ki kendisi ile ilgili aşırı abartıya kaçıldığını düşünüyorum.

Oyuncu almayıda satmayıda beceremeyen bir adama futbol a.ş yi teslim edersek rakiplerlerle makası açmayı bırak makas götümüze girer.

Galatasaray tarihinde en nefret ettiğim adam olabilir, siyasi yalakalıktan zenginlik futbol adına sıfır bilgi allah uzak tutsun bizden.

Diagneyi görüntülü arayan her kişiye satma işi, alan rezillikleri, anadoludaki fb köpekleri kulüplerin oyuncularına bayılan milyon eurolar.

Fatih hoca bile son döneminde nasıl rezil biri olduğunu anlayınca şutladı direk.

Bunlar dışında medyada sıfır saygı, ertem şenere bile yalakalık yapacak kadar eziklik, hitabet filan zaten sıfır.

Okan hocayıda kaçırır evladı Arda'yı td yapmak için her boku yer.

Allah bizden uzak tutsun bu rezil adamı, tiksiniyorum.

Gelirse transferlerini ve satışlarını yazayım.

Yusuf Sarı 8m euro
Levent Mercan 8m euro
Manaj 12m euro

Barış Alper 5m euro satış
Nelson 10m euro satış

Üst Alt