A Milli Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Basketbol Takımı Takip Başlığı

Larkin yerine bin kere wilbekin'i tercih ederim bugün büyük karakter koydu, o serbest atışları atamamak pahalıya patlasa da oraya gelene kadar çok şey var konuşulacak.Son topta elimizde 12 saniye vardı yani ne yaptık anlamadım öldürdük topu.Ergin Ataman'a yazar.Verin topu Wilbekin'e demiş sanırım sadece

Elenmişiz bu arada.Türkiyem yine bir ölüm kalım maçında daha ölmeyi başardı

Ergin Ataman son topta oyun cizemiyor yaw. Mola aldiginda wilbekine verip al birseyler yap diyecegini herkes biliyordu herhalde. Hic dogru düzgün bi oyun cizdigini görmedim son topta. Al larkin yap birseyler al micic yap birseyler
Wilbekine de helal olsun gayet iyi oynadi.

Son çeyrekte tepeden 10 tane bos 3luk yedik. Bir ton hücum ribaundu verdik. 2 ribaund alabilsek mac bitecekti. Ribaund sorunu basketbolumuzun iliklerine işlemiş.

Wilbekine kizamiyorum . Net bir sekilde maci buraya getiren oydu. Inanilmaz sutlar soktu. Bizim milli takimin kaderi bu oldu resmen. Curry gelse macin son dakikasinda faulleri 2 de 0 atacak sanki. Cok uzun yillar sonra dunya kupasinda yokuz. Nerden nereye hey gidi heyyy

Larkin yerine bin kere wilbekin'i tercih ederim bugün büyük karakter koydu, o serbest atışları atamamak pahalıya patlasa da oraya gelene kadar çok şey var konuşulacak.Son topta elimizde 12 saniye vardı yani ne yaptık anlamadım öldürdük topu.Ergin Ataman'a yazar.Verin topu Wilbekin'e demiş sanırım sadece

Elenmişiz bu arada.Türkiyem yine bir ölüm kalım maçında daha ölmeyi başardı

Madem Iso oynatacaksın, pota altı niye o kadar dolu, o da ayrı saçmaklık. Lucic çok iyi savundu, bizimkilerin dengesini bozdu. Wilbekin ters eşleşme diye gereksiz zorladı. En son son saniye kazandığımızı hatırladığım, 2014 falan Avusturya’ya karşı Preldzic’in 3’lüğü herhalde.

Şu capsi de atamadık
EN9BrC-XUAEZAui

Ergin hocam bu sene hiç konsantre değil. Son hücumda Melih sahada olmalıydı. Belliydi Wilbekin i iyi savunacakları. Cedi ye de boşa kızmışız bu takım looser.

paso zarar bu takim, cedi kacirir 2 tane son 2 atisi ardindan topu kaptirir eleniriz, burdada wilbekin atamaz 2 atisi son topuda sacmalarlar, izledigimiz yaptigimiz strese yazik.

Üst Alt