#8 Kerem Demirbay - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

Gelmeni istemedik hadi geldin dayi dedik bagrimiza bastik. Bugun sifirin bilmem kac derece altinda top oynadin be. Insan mert denen yavsaga da bi ustunluk kuramaz mi be? Hic mi utanman yok dayi?

Berkan varken alınması zaten gereksizdi. Alınması gereken gerçek 8i de engelledi bunun transferi. En son çaresizlikten gittik ndombeleyi aldık o da cacık çıktı. Bizde ancak yedek olabilecek adamı padişah yaptık.
Dünkü maçı mahvetti her topu kaybetti, hiçbir top kazanamadı. Her çalımı yer mi ya bir orta saha oyuncusu? Yanından basan geçiyor, topa ayağını bile uzatmıyor.
Ama ben buna kızmıyorum, ilk11e koyana, 70 dk bunu göremeyen, çıkarmayana kızıyorum.

Kerem takımda iş yapar 10 numarayı 8 i yedekler yarın 4 3 3 oynıcam dersin sol içi yedekler alınması kesinlikle doğru ama koca sezonda 8 olarak idare etmesi yanlış olan.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç bir oyuncuya suç bulamıyorum. Takımı maça motive edememiş hocamız. Daha ilk yarıda herkes topuk pası filan bir artistlik peşindeydi.

Üst Alt