#76 Servet Çetin - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin

Servet Çetin: "Yabancı antrenör gelsin, gelmesin demiyoruz ama inanın sırf para kazanmak için geliyorlar. Ne Türk futboluna faydaları dokunuyor ne de Türk oyuncularına. "

Servet Çetin: "Mesela Cocu; Fenerbahçe'ye geldi, çalıştı, parasını aldı ve gitti. Fenerbahçe'nin ligdeki durumu onları ilgilendirmez, umurlarında olmaz, çeker giderler. Bu dediğim yabancı futbolcular için de geçerli. Yani onları da kötülemek istemiyorum ama çok iyi paralar kazanıyorlar. Riekerink, Mancini, Advocat, Tudor örnekleri var. Hepsi başarısız oldu ve gitti. Neden geliyorlar; hepsi para için. Kulüplerimize sıkıntı yaşatıyorlar."

Servet Çetin: "Şu an 4 büyük takımda dahil her kulübün büyük borcu var. Burada yabancı antrenörler ve oyuncular olsun dengeyi sağlayamıyoruz. O yüzden de açılıyoruz, sonra da borçları ödemekte sıkıntı yaşıyoruz. Türk futbolcusu alacağını alamadığı zaman federasyona verse hain oluyor, kadro dışı kalıyor. Ama yabancı oyuncu FIFA'ya veriyor, kulübe transfer yasağı geliyor, kendisine bir şey yok. O yüzden ne kadar az yabancı olursa o kadar iyi olur kanısındayım"

?

Servet Çetin: "Şu an 4 büyük takımda dahil her kulübün büyük borcu var. Burada yabancı antrenörler ve oyuncular olsun dengeyi sağlayamıyoruz. O yüzden de açılıyoruz, sonra da borçları ödemekte sıkıntı yaşıyoruz. Türk futbolcusu alacağını alamadığı zaman federasyona verse hain oluyor, kadro dışı kalıyor. Ama yabancı oyuncu FIFA'ya veriyor, kulübe transfer yasağı geliyor, kendisine bir şey yok. O yüzden ne kadar az yabancı olursa o kadar iyi olur kanısındayım"

?

Fikir beyan etmemis fikir sicmis resmen

Servet Çetin: "Yabancı oyuncuların maliyeti gerçekten Türk oyunculardan çok daha fazla. Ben biraz da milliyetçi miyim bilmiyorum ama 80 milyon nüfusumuz var ama A Milli Takım'a oyuncu yetiştiremiyoruz."

?
Hahahahahha en bombası buydu :D

Vay anasını Türk futbolunun bütün problemlerini yabancı futbolcu ve antrenörlere bağladılar yaw pes artık. Dış mihraklar Türk futboluna da el attı galiba. Özeleştiri, sorumluluk ve hesap verme yine yok. Onaltı yıldır göremedik zaten hep suçlanacak birileri bulundu. servet gibi niceleri de ileride ben de nemalanırım cebimi doldururum diye kervana katılıyor işte. Ye servet sen de ye. Aman musluk açıkken doldur maazallah kapanıverir bir gün

Hele konuşulduğu gibi eğer faşist saffet sancaklı tff başkanı olursa işte o zaman anasını kökten belleyecekler Türk futbolunun

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aciklamasi normal karsiliyorum, yerli futbolcu hic bir zaman yabanci futbolcuyu sevmez cünkü ozaman rekabete girmesi gerek büyütü götü göbeki eritmesi demek. Yillik 2-3 milyon euro alamiyorum demek. Futbolu biraktik dan sonrada menajer olarak milyon komisyon cepe sokamamak demek.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eski futbolcumuz Servet Çetin: "Luyindama ve Marcao kötü futbolcular değil ama bana kalsa ben Semih Kaya'yı oynatırım. Ben yabancı oyuncuya karşıyım. Bana ağır diyorlar ama ben Luyindama'dan daha çabuğum.”

Üst Alt