55-60 Bin TL Arası Fiyata Alınabilecek En İyi Otomobil - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55-60 Bin TL Arası Fiyata Alınabilecek En İyi Otomobil

Kasım gibi falan ikinci el piyasası normale döner.
Dönmeyebilir, sıfır araç üretimleri hala çok az, ki yıl başında da 3 ay sonraya randevu veriyorlardı şimdi talep arttı ve her ay da zam geliyor.

Zaten bu işin patladığı noktaya geldik, isterseler her şeyi daha da arttırsınlar insanlar artık alamayacak. Sadece bu süreç yavaş ilerlediğinden insanlar idrak edemiyor durumu.

z kuşağına çok yazık olacak yalnız, bir şeyler değişmezse anca onların çocukları falan ev araba sahibi olabilir bu ülkede.

Bir de şu ev satışlarında olan 5 yıl içinde satarsan ek vergi ödeme durumu araçlara da gelebilir. Bu da ikinci el piyasasındaki şişikliği biraz azaltır.

Neden gelmiyor ki.
Sahibindende sahibinden araba yok nerdeyse..
Çakallar kaplamış piyasayı
Pasta cila yapıp ilana koyuyorlar
Sürekli elden ele.İlanda dönen arabalar hep aynı arabalar.
Poku çıkmış
Bu alsatçıların önüne geçilmesi lazım
Ama nasıl?

İnsanlar ne yazık ki birbirinin fiyatına bakarak sürekli fiyatı yükseltiyor. Bu da işin içinden çıkılmaz bir durum yaratıyor. Araba da 30 cm çizik boyası var 105 koy adam benimkinde 20 cm var 110 diyor.

Dönmeyebilir, sıfır araç üretimleri hala çok az, ki yıl başında da 3 ay sonraya randevu veriyorlardı şimdi talep arttı ve her ay da zam geliyor.

Zaten bu işin patladığı noktaya geldik, isterseler her şeyi daha da arttırsınlar insanlar artık alamayacak. Sadece bu süreç yavaş ilerlediğinden insanlar idrak edemiyor durumu.

z kuşağına çok yazık olacak yalnız, bir şeyler değişmezse anca onların çocukları falan ev araba sahibi olabilir bu ülkede.
Doğrudur çok hakim değilim konuya hala da tam kapasite üretim yapmıyorlar zaten. Kuzenimin şirketi nissan-hyundai-toyota-çelik motor vsnin yedek parça lojistiğini yapıyor ona sordum alım satım işini üreticiler böyle söylüyor dedi.

Neden gelmiyor ki.
Sahibindende sahibinden araba yok nerdeyse..
Çakallar kaplamış piyasayı
Pasta cila yapıp ilana koyuyorlar
Sürekli elden ele.İlanda dönen arabalar hep aynı arabalar.
Poku çıkmış
Bu alsatçıların önüne geçilmesi lazım
Ama nasıl?
Üstat bu işten köşeyi dönen bir ton insan oldu zaten, emlakçı gibi al-sat yapıyorlar.

Engellemek de zor, anca vergi denetimi ile olabilir.

Üstat bu işten köşeyi dönen bir ton insan oldu zaten, emlakçı gibi al-sat yapıyorlar.

Engellemek de zor, anca vergi denetimi ile olabilir.
benim arkadaşım yapıyodu bu işi devlet sınır getirmiş galiba bi süre eş dostun üstüne aldı sattı şimdi de galeri açtı al sat yapmak için şu piyasada bile araba başına 10k cebine para kalıyor en az

Yaptigim birikim ile tayyare almayi planlamaktayim

s-l500.jpg

Üst Alt