GSC Haber - 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59
Eşref Başkan doğrusunu söylemiş. Bir dönem daha ET sportif aş başında devam edip sonra iki dönem başkanlık yapmalıdır.

Erden Timur'dan önce Dursun Özbek neydi hepimiz biliyoruz
Erden Timur fiili başkan gibi bir şeydi bizim için. Dursun Özbek'in yapması gerekenleri de o yaptı çünkü
Şimdi tamamen Dursun Özbek'e bırakılmış bir yönetim anlayışında, yine neler yaşayacağımız çok açık.

1715454787456.png

1715454815986.png

1715454898380.png

yapması gereken tek şey kendisini başarılı yapan adamı tutmaktı onu bile beceremedi. muhtemelen kerameti kendinde sanıyor. sağlık sorunları falan bırakma sebebi değil kimse kimseyi kandırmasın.

Uğur bu konularda yalan söyleyecek biri değil.

Süheyl Batum'un Sözcü röportajını okudum. Yanlış veriler veriyor hala. Ataman gelecek diyor ama Pana'dan ayrılırsa insanları salak sanıyor adam gelecek sene de Pana'da kalacağını açıklamıştı zaten. Aysal, Drogba ile görüşmedim demişti kendisi Drogba Gs'yi yurtdışında temsil etse güzel olur diyor. Güzel sallıyor.

Süheyl Batum'un Sözcü röportajını okudum. Yanlış veriler veriyor hala. Ataman gelecek diyor ama Pana'dan ayrılırsa insanları salak sanıyor adam gelecek sene de Pana'da kalacağını açıklamıştı zaten. Aysal, Drogba ile görüşmedim demişti kendisi Drogba Gs'yi yurtdışında temsil etse güzel olur diyor. Güzel sallıyor.
Florya konusunda cok dogru veriler veriyo. Riva’dan biz 170 milyon dolar kazanirken birileri 600 milyon’dan fazla kazandi. Florya 3-4yuz milyona peskes cekilemez. Cektirirmemeli.

Florya konusunda cok dogru veriler veriyo. Riva’dan biz 170 milyon dolar kazanirken birileri 600 milyon’dan fazla kazandi. Florya 3-4yuz milyona peskes cekilemez. Cektirirmemeli.
Riva konusunda haklısınız. 1/5 i bizim 4/5 i başkalarının. Şimdi benzeri Florya'da olacak. Oran belki daha iyi ama gene ciddi zarar edeceğiz. Minimum kayıp 300 milyon dolar olacak. Az buz para mı. Bb borcunun tamamının neredeyse 4 katı. Bu para başkaları kazanacak diye bırakılır mı? Böyle saçma bir Riva anlaşmasını yapan adama Florya projesini tek başına emanet ettirmemek her Galatasaraylının asıl görevi olmalıdır.

Süheyl kesinlikle gelmesin ama Dursun başkanda artık bu saçmalığa bir son versin. Uğur'un videosunu seyrettim. Ona yüzde yüz katılıyorum. Durumu düzeltecek (Erden Timur ile aralarındaki sorunu çözmesi ve Florya projesi) tek kişi Dursun Özbek. Ya düzeltecek ya da mahvedecek.

Bekleyip göreceğiz.

Riva konusunda haklısınız. 1/5 i bizim 4/5 i başkalarının. Şimdi benzeri Florya'da olacak. Oran belki daha iyi ama gene ciddi zarar edeceğiz. Böyle saçma bir Riva anlaşmasını yapan adama Florya projesini tek başına emanet ettirmemek her Galatasaraylının görevi olmalıdır.

Süheyl kesinlikle gelmesin ama Dursun başkanda artık bu saçmalığa bir son versin. Uğur'un videosunu seyrettim. Ona yüzde yüz katılıyorum. Durumu düzeltecek (Erden Timur ile aralarındaki sorunu çözmesi ve Florya projesi) tek kişi Dursun Özbek. Ya düzeltecek ya da mahvedecek.

Bekleyip göreceğiz.
Dursun Özbek i de izledin mi dün akşam?

Metrekare fiyatı 12-13 bin dolar değil gir bak bkalım satılan dairelerin brüt metrekaresine ve satıldığı fiyata.
Konu metre kare fiyatindan ziyade baskasina kar paylasimli yaptirmak ile kendin yaptirmak arasindaki fark renkdas. Baskasina yaptirdiginda Riva'da 1/5 aldik. Burda maksimum 1/3 verirler. Yani bizim kazanacagimizin minimum iki katini kazanma firsati var kendimiz yaptirarak. Aradaki fark minimum 300 milyon dolar olur metrekare fiyatini 8000 dolar dahi dusunsen.

Riva konusunda haklısınız. 1/5 i bizim 4/5 i başkalarının. Şimdi benzeri Florya'da olacak. Oran belki daha iyi ama gene ciddi zarar edeceğiz. Minimum kayıp 300 milyon dolar olacak. Az buz para mı. Bb borcunun tamamının neredeyse 4 katı. Bu para başkaları kazanacak diye bırakılır mı? Böyle saçma bir Riva anlaşmasını yapan adama Florya projesini tek başına emanet ettirmemek her Galatasaraylının asıl görevi olmalıdır.

Bekleyip göreceğiz.
Aynen oyle renkdas. Benim icin baskanin kim oldugundan ziyade Florya'ninda yok pahasina elden gitmesi riski. Florya'yi dogru degerlendiremeyecek baskanin kac sampiyonluk kazanacagi hic onemli degil. Atacak baska hicbir kursunumuz yok. Gelecegimiz kararir burayida kaybedersek.

Konu metre kare fiyatindan ziyade baskasina kar paylasimli yaptirmak ile kendin yaptirmak arasindaki fark renkdas. Baskasina yaptirdiginda Riva'da 1/5 aldik. Burda maksimum 1/3 verirler. Yani biz kazanicaksa minimum iki katini kendimiz kazanma firsati var kendimiz yaptirarak. Aradaki fark minimum 300 milyon dolar olur metrekare fiyatini 8000 dolar dahi dusunsen.
Bir arsan olduğunu ve paran olmadığını düşün. Ne yaparsın?

Konu metre kare fiyatindan ziyade baskasina kar paylasimli yaptirmak ile kendin yaptirmak arasindaki fark renkdas. Baskasina yaptirdiginda Riva'da 1/5 aldik. Burda maksimum 1/3 verirler. Yani bizim kazanacagimizin minimum iki katini kazanma firsati var kendimiz yaptirarak. Aradaki fark minimum 300 milyon dolar olur metrekare fiyatini 8000 dolar dahi dusunsen.
Daha ihale olmamış ihale de açık ve GS TV'de yatınlanacakmış yapılacağı zaman. 50 milyon dolar peşin toplam 400 milyon dolar konuşulan teklifler. Batum'da Sözcü'de ihale yapacağız Gs'li firmalar katılsın diye uğraşacağız falan demiş mesela. Senin dediğin gibi kendimiz yaparsak 600-650 milyon dolar kazanma şansımız var giderler çıktıktan sonra ama kendimiz yapabilir miyiz? Keşke kendimiz yapabilsek.

Üst Alt