39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorun zaten burada Erden Timur'un neden başarılı gidilen dönemde bırakmak istemesi demek ki yönetimin içinde ciddi sıkıntılar var fikir ayrılıkları var arkadan konuşmalar var zaten normal şartlarda devam eder hele ki böylesi yürekli bir Galatasaray taraftarıyken....

Açıkçası Erden Timur gittiği an oraya bakabilecek X, Y, Z kimse yok o yüzden geçmiş olsun o gittiği an Okan hocada yalnızlaştırılmaya başlar saha dışı konularına zaten değinmeye gerek yok daha fazla biçecekler çünkü Erden Timur hariç yine konuşan kimse yoktu.

Dursun Özbek yönetimi olduğu sürecede Erden Timur'un kulübün kapısının önünden dahi geçeceğini pek sanmıyorum.
Bence sağlık ve kendi işlerinde bir yıpranma var. Ayrıca adam taraftar. Bugüne kadar hep vermiş. Kimse de kusura bakmasın. Erden Timur un elini öptüğü adam dururken de diğerine destek olmam. Dursun a ilk döneminde en çok ben sövmüşümdür belki. Ama Erden Timur u dahil etmesi bile kadroya, Okan hoca nın ardında durması, bu kararı alıp ki kimse istemezken bunu yapması, projelere inanıp gerekli desteği sağlayarak Aysal ın değimiyle profesyonellere tam yetki vermesi bile başlı başına bir başkanın yapması gereken işlerdi.

Aysal ın güç zehirlenmesi benim aklımdan hiç gitmiyor. Ben eksenli yaptıkları şu anki takım olgusuna çok ters. Erden bile o kadar iş başarmışken kendini ön plana çıkarmamak için çaba sarfetti.

Özellikle bu ülkede 20 li yaşlardaki çocuklar ile bir iş yapıyorsanız sadece para odaklı davranmamak gerekiyor. Robot değiller bu çocuklar. Duygularını da okşamak gerekir. Ben diğer ekipte bunu başarabileceklerini düşünmüyorum.

Bence sağlık ve kendi işlerinde bir yıpranma var. Ayrıca adam taraftar. Bugüne kadar hep vermiş. Kimse de kusura bakmasın. Erden Timur un elini öptüğü adam dururken de diğerine destek olmam. Dursun a ilk döneminde en çok ben sövmüşümdür belki. Ama Erden Timur u dahil etmesi bile kadroya, Okan hoca nın ardında durması, bu kararı alıp ki kimse istemezken bunu yapması, projelere inanıp gerekli desteği sağlayarak Aysal ın değimiyle profesyonellere tam yetki vermesi bile başlı başına bir başkanın yapması gereken işlerdi.

Aysal ın güç zehirlenmesi benim aklımdan hiç gitmiyor. Ben eksenli yaptıkları şu anki takım olgusuna çok ters. Erden bile o kadar iş başarmışken kendini ön plana çıkarmamak için çaba sarfetti.

Özellikle bu ülkede 20 li yaşlardaki çocuklar ile bir iş yapıyorsanız sadece para odaklı davranmamak gerekiyor. Robot değiller bu çocuklar. Duygularını da okşamak gerekir. Ben diğer ekipte bunu başarabileceklerini düşünmüyorum.
Aysal zaten doğru tercih değil gelirse bunların vizyonuyla Okan hoca bile takımın başında durmaz ama Dursun Özbekte pek doğru seçenek olmayacak sonuç olarak memnuniyetsiz bir seçime doğru gidiyoruz.

Erden Timur'un yükünü azaltıp onu rahat konumda çalıştırması gereken iş vereni Dursun Özbek'ti ama bunu dahi beceremedi yine ne yaptı ne etti 2 senede adamı yıprattı ve yalnızlaştırdı.

Riva 3. etap villalardan tonla para geliyordu beklenen gelir belkide Bankalar Birliği borcunu tamamen rahatlıkla kapatabilirdi ama hiçbir şeyden haber yok hiçbir bilgilendirme dahi yapılmadı.

Localar satıldı paraların nereye gittiğine dair yine haber yok 1 milyar TL'nin üstünde parayı erkenden alıp enflasyon farkında yine zarar ettirdi.

50 m dolara yakın sponsorluk anlaşması yapıldı.(Hadi bunu anlarım faize gitti.)

Mecidiyeköy'den 1.5-1.6 milyar TL para geldi.(Hadi bunu anlarım Florya'nın tamamını satın aldılar.)

Şampiyonlar ligi gelirleri, VIP gelirleri, Kombine gelirler(Hadi bunu anlarım maaş ödemesine gitti.)

Takımın maliyeti her şeyi ortada bu paraları kimler yedi loca ve rivadan gelen paralar nereye gitti Dursun Özbek hesap vermelidir.
Riva'dan satış olmadığı için para gelmedi satışlar yavaşladı ve orada payımız duruyor dendi zaten bütçe kurulu toplantısında. Yani Riva'dan bir para gelmedi. Loca satıldı o paralar peşin mi taksitle mi bilmiyoruz zira son bilançoda dahil değildi.

Riva 3. etap villalardan tonla para geliyordu beklenen gelir belkide Bankalar Birliği borcunu tamamen rahatlıkla kapatabilirdi ama hiçbir şeyden haber yok hiçbir bilgilendirme dahi yapılmadı.

Localar satıldı paraların nereye gittiğine dair yine haber yok 1 milyar TL'nin üstünde parayı erkenden alıp enflasyon farkında yine zarar ettirdi.

50 m dolara yakın sponsorluk anlaşması yapıldı.(Hadi bunu anlarım faize gitti.)

Mecidiyeköy'den 1.5-1.6 milyar TL para geldi.(Hadi bunu anlarım Florya'nın tamamını satın aldılar.)

Şampiyonlar ligi gelirleri, VIP gelirleri, Kombine gelirler(Hadi bunu anlarım maaş ödemesine gitti.)

Takımın maliyeti her şeyi ortada bu paraları kimler yedi loca ve rivadan gelen paralar nereye gitti Dursun Özbek hesap vermelidir.
Ek olarak boey satıldı Umut bey.

Riva'dan satış olmadığı için para gelmedi satışlar yavaşladı ve orada payımız duruyor dendi zaten bütçe kurulu toplantısında. Yani Riva'dan bir para gelmedi. Loca satıldı o paralar peşin mi taksitle mi bilmiyoruz zira son bilançoda dahil değildi.
Riva geçmişte şimdinin floryasıydı gs kurtulacak denirken bi anda hem arazi elimizden uçtu,hem para gelmedi

Yapılan anlaşmaya bak pehhhh

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hatipoğlu ise "500 tane villa bitmiş durumda 200 tanesi inşaat aşamasında. Bu projedeki her 100 liranın 20 lirası Galatasaray'ın kasasına giriyor. Tüm Galatasaraylıları projeye destek vermeye çağırıyorum." dedi.

Tüm proje satılırsa 11 milyar tlnin 2.2 milyar tlsi bize kalıyomuş

Araplar ülkede alınmadık yer bırakmamışken buraları kimsenin almaması da ayrı fecaat

Riva geçmişte şimdinin floryasıydı gs kurtulacak denirken bi anda hem arazi elimizden uçtu,hem para gelmedi

Yapılan anlaşmaya bak pehhhh

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hatipoğlu ise "500 tane villa bitmiş durumda 200 tanesi inşaat aşamasında. Bu projedeki her 100 liranın 20 lirası Galatasaray'ın kasasına giriyor. Tüm Galatasaraylıları projeye destek vermeye çağırıyorum." dedi.

Tüm proje satılırsa 11 milyar tlnin 2.2 milyar tlsi bize kalıyomuş

Araplar ülkede alınmadık yer bırakmamışken buraları kimsenin almaması da ayrı fecaat
Bu kalan para 2.5 milyar TL güncel değeri ile oradan kalan hakkımız. Ondan önce ciddi para geldi Riva'dan Erden Timur'da açıklamasında ufaktan bahsediyor. Bir Genel Kurul'da daha detaylı da anlatılıyordu Riva'dan önceden 170 milyon dolar gelir elde edilmişti. Cengiz dönemi kulübü Riva'dan gelen paralar ile döndürdü o dönem diye hatırlıyorum.

Şansal Büyüka: “Galatasaray, Erden Timur’u çok ama çok arayacaktır. Dursun Başkan’ın yerinde olsam allem eder kallem eder, ikna etmeye çalışırdım. Erden Timur’un derin kırgınlıkları var. Bir değil, birçok konuda…”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt