2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Süheyl boş herif ama floryayla ilgili söyledikleri skandal eğer doğruysa

300-400 m dolar nere 900m dolar nere

Floryada m2 fiyatı dolar bazında ne kadar bilen var mı toplam inşaat alanıyla çarpıp doğru rakamı kendimiz bulalım
Bu rakamları floryada daha önce yapılan bir başka projenin "satış fiyatları" üzerinden florya projesinin olması gereken "gelirini" hesapladı.

Bana çok sacma geldi bu hesaplama , bilmiyorum.

batumun söylediklerinin çoğu doğru gibi geliyor Dursuna güvenmiyorum.sırf erden ve okan sayesinde duruyor yoksa burdakilerin %99u saydırıyordu yönetim başarısızlığından dolayı.

Sühely edi büdü batum madem florya ucuza gidiyor toplanın siz alıp yatırım yapın birazda para kazanırsınız işte. Böyle fırsat görüyorsan degerlendir iş adamlarıyla

Aysal sportif a.s yi aktif yönetmez zaten muhtemelen bir kadro kurar onlar yönetir kendisi oy toplama amacıyla ismi veriliyor
Erden ise şahsi sebeblerden soğuk bakıyor gibi ama şampiyon olursak o atmosferde ikna olabilir

Florya nasıl yetki alındıysa o şekilde değerlendirilecektir dedi Özbek. Değerlendirme kuruluşlarının raporları da orada açıklandı dedi yine. Burada neye göre nasıl karşılaştırma yapılmadığı maliyeti rast gele uydurdukları gibi değil oraya bakın dedi kısaca Batum'a.

Bunu dedi. Aynı zamanda Aysal Sportfi AŞ'nin başı olacak dedi şimdi soruyorum bu ikisi aynı anda nasıl olacak? Bu çelişki değil midir?

Vallaha bu şekilde olursa Aysal bence en son onayı veren üst akıl gibi takılır. Sahada yine erden başkan olur. Bu şekilde aralarında bir çelişki olursa yine bizim zararimiza olur

Dursun Özbek'e inanmadığım noktalardan biri Stadın yanındaki arazideki projeye GS'ye maddi külfet oluşturamadan yapılması buna inanmıyorum ben zira maddi külfet oluşturmadan yapılabilecek olsa herhalde şimdiye inşaata falan başlanır yada bir tarih verilmiş olurdu. Bu inandırıcı gelmiyor bana.

Abi kafayı yiyicem sadece storeden 60m euro gelir elde etmişiz bu sezon

Florya arazisini leodan gelenle aldık

Store u,locası bileti,boeyi,kaç küsür milyon euro sponsorluğu cartı curtu biz nasıl bbden çıkamadık yaw

Sermaye artırımları falan da yapıldı tonla para girdi kulübe

Yav zamanında bu araziler nedeniyle ortalık ayağa kalkmadı mı D.Ö ilk döneminde
Merhum başkan Selahattin Bayazıt'ın kulübe kazandırdığı Riva o dönemde değerinin altında bir proje adı altında alınıp Mustafa Cengiz döneminde yoğun uğraşla tekrar kazanılmadı mı

Hiçbir şey değilse bile Mustafa Cengiz'in seçildiği gün tüm GS taraftarlarının nasıl bayram ettiği ne çabuk unutuluyor. D.Ö ilk dönemi geçirdiğimiz sancılı süreçleri, transfer facialarını nasıl unutabiliyoruz hakikaten anlamıyorum

Erden Timur transfer başına geçti de uygun maliyetli, f/p transferleri gördük

Üst Alt