2014 DK ÇF | Hollanda (4)0-0(3) Kosta Rika | MS | 5 Temmuz - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK ÇF | Hollanda (4)0-0(3) Kosta Rika | MS | 5 Temmuz

Hollanda'nın en büyük yıldızı van gaaldir adam hiç bir işi şansa bırakmıyor penaltiya bile care buldu adam resmen sansizligini yendi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Penaltılara kalsın, nasılsa alırız yavşaklığı ile 120 dk anti-futbol oynayan kostarika...

defol..

Yok mütevazi kadroymuş, yok kahramanlık destanıymış..

top oynayıp atak yaparak destan yazacaksanız buyrun, ne ala..

Böyle kalenin önüne otobüs çeken hiçbir takıma saygım yok..

Kosta Rika öyle bir takım değil. Önyargılarınızdan sıyrılıp Kosta Rika'nın grup maçlarından itibaren maçlarını izlemenizi tavsiye ederim. Bugün Kosta Rika potansiyelenin altında oynadı. Yunanistan maçında da 10 kişi kalana kadar gayet göze hoş gelen bir futbol oynuyorlardı. Her süpriz yapan takıma "kalenin önüne otobüs" yaftası yapıştırmayalım.

çok özür dileyerek cahilliğimi mazur görün ancak bir sorum var

robbenin bonservisi ne kadardır bu adam bize gelmez değilmi ? gelse bile alamayız yani ?

kendisini biraz yaşlı diye biliyorum 30 + o yüzden sordum belki ihtimal vardır diye :(

Kuyt e haksizlik yapmayalim, ben bu yasta bu kadar mucadele eden ve yararli olan bir futbolcuyu nadir gormusumdur, cok yetenekli veya klas bir oyuncu olmaya bilir ama cok faydali gercekten, hic siritmaz.. nereye koyarsan koy..

çok özür dileyerek cahilliğimi mazur görün ancak bir sorum var

robbenin bonservisi ne kadardır bu adam bize gelmez değilmi ? gelse bile alamayız yani ?

kendisini biraz yaşlı diye biliyorum 30 + o yüzden sordum belki ihtimal vardır diye :(

Dahan 2 ay evvel Bayern ile 3 yillik yeni kontrat imzaladi, en az 30+ dur bonservisi, ayrica bize gelene kadar Devlerden biri kapar.. Adam hala world class cunku..

Penaltılara kalsın, nasılsa alırız yavşaklığı ile 120 dk anti-futbol oynayan kostarika...

defol..

Yok mütevazi kadroymuş, yok kahramanlık destanıymış..

top oynayıp atak yaparak destan yazacaksanız buyrun, ne ala..

Böyle kalenin önüne otobüs çeken hiçbir takıma saygım yok..

Kafamdaki düşünceleri yazmışsın ne yaptı Kosta Rika topic campella şişirmekten başka

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kosta Rika öyle bir takım değil. Önyargılarınızdan sıyrılıp Kosta Rika'nın grup maçlarından itibaren maçlarını izlemenizi tavsiye ederim. Bugün Kosta Rika potansiyelenin altında oynadı. Yunanistan maçında da 10 kişi kalana kadar gayet göze hoş gelen bir futbol oynuyorlardı. Her süpriz yapan takıma "kalenin önüne otobüs" yaftası yapıştırmayalım.

Ben bütün maçları izledim..

elenmiş formsuz takımlara karşı ne yaptığı beni ilgilendirmez..

bugün rezildi, tek gerçek bu..

van gaal ın tek hatası vardı o da indiyi alıp huntelaarı oyuna sokmak ben wijnaldum u tercıh ederdım oyle buyuk bı zeka soyle boyle ovulecek bı artısını goremedım ben...

Ben bütün maçları izledim..

elenmiş formsuz takımlara karşı ne yaptığı beni ilgilendirmez..

bugün rezildi, tek gerçek bu..

bende almanya taraftarı olmama rağmen fransa maçında sovdum resmen almanyaya.

insan bu tur turnuvalarda eğlenceli maç izlemek istiyo. bu zevki veremeyen takımlarında elenmesini istoyorsun haliyle. almanya fransa hollandayi tutarım diye yola çıktım, france gitti. almanya 1 kere bile iyi oyun oynamadı

hollanda ise 1 maç harşç hepsinde iyiydi. favorimiz hollanda şuan

Üst Alt