2014 DK 2. Tur | Kosta Rika (5)1-1(3) Yunanistan | MS | 29 Haziran - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK 2. Tur | Kosta Rika (5)1-1(3) Yunanistan | MS | 29 Haziran

Ben anlamıyorum ya yaşımın verdiği tecrübesizlikten ya da düşünce yapımdan

Eskiden olmuş bitmişde demiyorum ama yani ne düşünüyosan böyle şeyi içinde düşün burası en olmayacak yer, birileri tarafından layklanmak pohpolanmak senin Milliyetçilik duygunu kabartmamalı git ülken adına hayırlı bi iş yap önce .

Yunanistan-kostarika maçı sözde amaç din dil ırk umrunda olmaksızın bişeyleri aşağılamak bişeyleri yermek ha tüm dünya tarafından kabul edilmiş kötü bir toplum dahi olsa bile , 20 yaşında bi gencin ne suçu olabilir o milletle bağının olmasından. Bukadar düşüncesizlik olamaz ! Kendini bi onun yerine koy . Amaa yok sen şimdi ona sövdün 3-4 kişide beğendiya sen artık halk kahramanısın

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ne şartlar altında olursa olsun bi toplumu öldürmek yoketmek yerine sağduyulu bi politika seyretmişti hatamıydı yani ? bu mu yakışır damarlarınızda taşıdığınız kanın kudretine ?

Ben bişey demiyorum arkadaş . Çok yazık

.

Etme bulma dunyasi iste..bu din dusmani irkci arkadas sonunda hak ettigi cezayi almis..

Neyse dun uyarmistim ama pek ilgilenen olmamisti..

★☆★

Yeri geldiginden fenerlilere ana avrat sövüyorsunuz, ama en ufak bir Milliyetcilikte sevgi pitircigina dönüsüyorsunuz. Bu zenci psikolojisinden kurtulun, rahat olun.

Macin golleri.

Penaltilar.

Yetenekli topçu eksikliği bitirdi Yunanistan'ı. Samaras'la, garip sakallı elemanlarla olacak iş değil kapalı savunmayı açmak. Gekas'ın penaltıyı kaçıracağını az çok tahmin etmiştim. Geçen sene 1-2 penaltısı güç bela kaleye girmişti. Eh kalecide çuval olunca hüsran kaçınılmaz oldu..

Fenerbahce ezeli rakip, Yunanistan tarihi düsman. Yunanlilari zaten genel olarak fazla Türk sevmez, bu konu hakkinda böyle yaygara yapilmasini anormal buluyorum. Uyucam simdi 3 saat sonra kalkip ise gidicem, istersen özelde yaz sonra cevaplarim. Esen kal.

Ben sadece yillarca insanlarin seni tutmasindan sikilmadin mi diye sorcaktim

courtiostan sonra en iyisi betodur inanma

Keylor Navas refleksleri ile Beto'yu döver.

858e1faa193c4d9a5836ff65ca343bb5.gif

RashUnnaturalBeagle.gif

5858d898df310ba0212b3012a1970248.gif

c9302bc6a65c39e0253c6ed9b66cd7a9.gif

f109ee6c9325bc8805070533a36a6fb0.gif

6544a59abb16aba7a5cb31450ce0d425.gif

e4140a4c7afb6fe7a4b34597302f7a5f.gif

La Liga'nin en cok kurtaris yapan Dünya'nin sayili kalecilerinden.

Bu arada Kosta Rika'nin sol beki Diaz DK su ana kadar en hizli oyuncusu 33.8 km/h ile. Serge Aurier 2. sirada 33.5 km/h ile. Robben en fazla 31 km/h yapmis.

Üst Alt