#2 Léo Dubois - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başakşehir: "Turuncu-lacivertli formamız altında sezon başından bu yana başarıyla oynayan Leo Dubois'in kiralık sözleşmesi sona ermiştir. Fransız futbolcuya kulübümüze vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz."

Devre arasında Başakşehire baskı yapıp gelmedi çok içerledim.Fenerli topçu olsa yırtardı kendini .Devre arası gelse pragı elemiştik çok daha efektif oynardık.Sol bekte barış bile oynadı
1 yabancı yedek olacak o kişi dubois a mıdır bilemem

1-muslera
2-yabancı sağ bek
3-nelsson
4-davinson
5-köhn
6-torriera
7-yabancı 8
8-yabancı 10
9-mertens
10-icardi
11-yabancı yedek santrafor
12-dubois

bence oldu gibi?
Yeni konu acmistim oradan devam edelim, hem yeni yabanci kuralini da hesaba kattim :)

doğru düzgün sağ ve sol bek alınmayacaksa kesinlikle kadroda tutulmalı. bu sene sezon başından itibaren takımda olsa bazı maçlar daha kolay geçilirdi.

Kalmalı bu adam bir sezonu Kaan’la idare ettik sağlam idman düzenli forma şansı ile işimizi görür en azından teknik açıdan da defansif açıdan da Kaan ve aurierden iyidir

En çok ihtiyacımız olan dönemde akpspordan yana tavır koydu, bu saatten sonra Galatasaray’da işi yok. Zaten bizim seviyemiz için 6,5/10’luk oyuncu. Çok sevdilerse gamlı baykuşlar 3-4 milyon euroya alsınlar.

Üst Alt