16/17 E:4 | Tuzlaspor 3-2 Galatasaray | MS | 28 Aralık | ATV - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:4 | Tuzlaspor 3-2 Galatasaray | MS | 28 Aralık | ATV

İlk yarı 3. olduk, birkac transferle şampiyon oluruz diyen arkadaşlar vardı..
Bu takım sampiyon olacak haaaa?
Riekerink Efendi ile sampiyonluk haaaaaa?

Bugun Riekerink yuzunden yenildik oyle mi??

Normal şartlar altında bu takım TD siz çıksa Tuzla yı yener, yenmeli..
Ama madem Riekerink takımın başında dogru kadroyla maca cıkacak, kenardan oyunu seyretmiyecek, okuyacak, taktik verecek, zamanında degişiklik yapacak..
İtirazın varsa bir sonraki mesajımda detaylı anlatırım.
Evet Riekerink hoca değil, ve onun yuzunden yenildik.
Takımdaki disiplinsizliğin de nedeni Riekerink..

Normal şartlar altında bu takım TD siz çıksa Tuzla yı yener, yenmeli..
Ama madem Riekerink takımın başında dogru kadroyla maca cıkacak, kenardan oyunu seyretmiyecek, okuyacak, taktik verecek, zamanında degişiklik yapacak..
İtirazın varsa bir sonraki mesajımda detaylı anlatırım.
Evet Riekerink hoca değil, ve onun yuzunden yenildik.
Takımdaki disiplinsizliğin de nedeni Riekerink..

GS iyi bir TD olmadan Tuzlayi yenemez diyorsun o zaman.

Ilk cumlene gercekten inaniyorsan sorumlulugun futbolcularda oldugunu goruyor olmalisin.

Sen GS formasi giyiyorsan ve az sure aliyorsan bu Tuzla karsisinda dokturmen lazim. 1 kisinin aldigi maas tum Tuzla kadar !! Sen bu adamlar karsisinda hic bi halt yapamiyorsun.

Vay arkadaş ne antin kuntin yorumlar geliyor. Yok Riekerink bu maçtan sonra kovulmalıymış, yok büyük rezillikmiş. Tamam Dursun Özbek yönetiminden ben de memnun değilim. Tamam Riekerink'i birçok yönden yetersiz buluyorum. Tamam takımın oynadığı futbolu tatmin edici bulmuyorum ama abi böyle dandirik bir gazoz kupası maçı yüzünden de kimseyi asıp kesmem (yurt içinde tek gerçek kupa lig şampiyonluğu kupasıdır gerisi gazozdur). Ben ki Galatasaray'ın bütün lig ve Avrupa maçlarını iki elim kanda olsa izleyen , bütün hafta sonu programımı Galatasaray'ın maç günü ve saatine göre ayarlayan adamım, daha bu sene bir tane Türkiye Kupası maçını tenezzül edipte izlemedim. Futbolcu da tabiki angarya görür kasmaz abartmayın böyle maçları

Hayatimda ilk defa surekli gol attiktan sonra gol yiyen bir takim goruyorum. Ilkyarida ki o gol olmasaydi, bu takim yine 3 gol yemezdi eger mac 0-0 devam etseydi. Saka gibi bir takim olduk ya

Sent from my A0001 using Tapatalk

GS iyi bir TD olmadan Tuzlayi yenemez diyorsun o zaman.

Ilk cumlene gercekten inaniyorsan sorumlulugun futbolcularda oldugunu goruyor olmalisin.

Sen GS formasi giyiyorsan ve az sure aliyorsan bu Tuzla karsisinda dokturmen lazim. 1 kisinin aldigi maas tum Tuzla kadar !! Sen bu adamlar karsisinda hic bi halt yapamiyorsun.

Evet ilk cumlede yazdım. Normal sartlarda TD siz bu takım Tuzla'yı yener, yenmeli.. Yenemiyorsa burada takım kadar TD de suclu..
Neden?
Cunku iyi-kotu bugun sahaya cıkan takım kadrosunu Riekerink çıkardı... Bu kadroda Cavanda, Hamit, Joshue, Kerem gibi olmaması gereken oyuncular vardı.
Mac basladı oyunu okuyamadı. Hamit ilk yarı rezalet, genç Kerem çok heyecanlı ama hiç bir degişiklik yok..
Ve Tuzla nın golleri geldi, bizden atılan oyuncular oldu.. (oyundan atılma tabii ki rezalet, onları savunacak değilim) , Riekerink efendi hala saha kenarında oyunu seyrediyor, taraftar çıldırıyor..
Bir ara durum 3-2 oldu. Takım 9 kişi. Macın bitmesine 20 dak var. Takım yoruldu, Hala oyunu seyrediyor ve son 10 dakika Eren giriyor..

Tum bunları bırakalım.. Takımın abisi olarak Sneijder'e sen takım kur desek, ve basınızda TD yok, herkes kendinden sorumlu olacak, ve bu maçı kazanacaksınız desek, bu takım kazanır.. Kazanmalı..

Utanç kaynağı bir takım.2.devdede konya ve Karabük çakar koparız ligden.Bunu gördükleri halde Jor kalıyor üstüne yerli çöpleri toplamaya devam ediyorlar.Diyecek kelime yok.Her maç sövmek lazım bu yönetime.

Evet ilk cumlede yazdım. Normal sartlarda TD siz bu takım Tuzla'yı yener, yenmeli.. Yenemiyorsa burada takım kadar TD de suclu..
Neden?
Cunku iyi-kotu bugun sahaya cıkan takım kadrosunu Riekerink çıkardı... Bu kadroda Cavanda, Hamit, Joshue, Kerem gibi olmaması gereken oyuncular vardı.
Mac basladı oyunu okuyamadı. Hamit ilk yarı rezalet, genç Kerem çok heyecanlı ama hiç bir degişiklik yok..
Ve Tuzla nın golleri geldi, bizden atılan oyuncular oldu.. (oyundan atılma tabii ki rezalet, onları savunacak değilim) , Riekerink efendi hala saha kenarında oyunu seyrediyor, taraftar çıldırıyor..
Bir ara durum 3-2 oldu. Takım 9 kişi. Macın bitmesine 20 dak var. Takım yoruldu, Hala oyunu seyrediyor ve son 10 dakika Eren giriyor..

Tum bunları bırakalım.. Takımın abisi olarak Sneijder'e sen takım kur desek, ve basınızda TD yok, herkes kendinden sorumlu olacak, ve bu maçı kazanacaksınız desek, bu takım kazanır.. Kazanmalı..

Iste td suz yenmeliyiz nsa diyorsun ama soylediklerin baska.

Hamit cavanda josue ligde oynamiyor. Ama bu heriflere 4 milyon euro maas veriyoruz. Ne icin??

Amator Tuzlaya hic bir ustunluk kuramayan rezil herifler tek sucludur.

Bakin GS basket takimina diyin ki teknik adam yok kendi kendinize 2. Bes agurlikli oynasin, 2 ligden her takimi gule oynaya 30 sayi farki basip cikarlar. Cunku onlar farkli bir kalitenin oyuncularidir.

Ama bizim futbolcular degil.

Ve biz bunlara milyonlari basiyoruz.

Bu mac hem yeteneksiz hem karaktersiz futbolculara sahip oldugumuzun kanitidir. Hocalik hic bisey yok.

Iste td suz yenmeliyiz nsa diyorsun ama soylediklerin baska.

Hamit cavanda josue ligde oynamiyor. Ama bu heriflere 4 milyon euro maas veriyoruz. Ne icin??

Amator Tuzlaya hic bir ustunluk kuramayan rezil herifler tek sucludur.

Bakin GS basket takimina diyin ki teknik adam yok kendi kendinize 2. Bes agurlikli oynasin, 2 ligden her takimi gule oynaya 30 sayi farki basip cikarlar. Cunku onlar farkli bir kalitenin oyuncularidir.

Ama bizim futbolcular degil.

Ve biz bunlara milyonlari basiyoruz.

Bu mac hem yeteneksiz hem karaktersiz futbolculara sahip oldugumuzun kanitidir. Hocalik hic bisey yok.

Hocalık çok şey var. Yukarda yazdıklarım bu mac özelindeki durum idi.
Son Alanya maçını bir tarafa koy, hangi maçı rahat kazandı?
Rakip kaleye gol değil, sut atamadan biten maclarımız oldu..
Bu takımı yaklasık bir yıldır hazırlayan, bu takımdan sorumlu olan bir TD var.
Belki biraz Bruma dışında, Riekerink geldiğinden beri gelişme gösteren bir oyuncu var mı?
Takım neden boyle disiplinsiz?
Neden fizik kondusyonumuz çok kotu?
Neden korner çalışması yapılmaz?
Neden hep yan pas-geri pas yapılıyor? Neden kısır futbol oynanıyor?
Bu nedenler çok artar gider..
Sen istersen Riekerink i savunmaya devam et.. Ben Riekerink efendiyi istemiyorum.

Kalkip da tuzlaya bu oyunu oynayan takimi savunacak degilim , teknik ekibinden futbolcusuna dek kaziga oturtulacak davranislar , fakat su yorum dogru degil , neymis "tuzla da kim"

yok "sneijder bu maca mi konur" , yok "yedeklerle 5 lemen lazim" .. boyle bir durum artik YOK ! olmayacak da . cunku artik herkes ciddi antrenman programlariyla calisiyor , herkesin belli bir direnci var , ve biraz acik verirsen elazig ,kastamonu veya kartalsporla oyna bir sey degismez , yenilir gidersin .. yani bu mac 11 e 11 kendi sahamizda da son dakika penaltisi ile bitti unutmayalim

fener fethiyelere ,pendiklere , 1461 lere yenilmedi mi ?

bjk buca ve boluya yenilip defalarca tonla takima elenmedi mi ?

biz yine 1461 lere , yeni ismi amed olan takima , simdi tuzlaya yeniliyoruz .... bunlar olur , fakat takimdaki basi bozukluk bu tip maclarda ciksin , bu sanstir , simdi bu kulvara devam etmek istiyorsak 6 puana , ya da tuzlanin erzincana celme takmasina bakacagiz

İşin vahim tarafı gruptan çıkarsak birinci değil ikinci olarak çıkacağız.

İkinci çıktığımız için de rakibimiz diğer grubun birincisi Başakşehir olacak.

Muhtemelen Türkiye kupası bu sene bizim ellerimizde yükselmeyecek, şimdiden geçmiş olsun.

İşin vahim tarafı gruptan çıkarsak birinci değil ikinci olarak çıkacağız.

İkinci çıktığımız için de rakibimiz diğer grubun birincisi Başakşehir olacak.

Muhtemelen Türkiye kupası bu sene bizim ellerimizde yükselmeyecek, şimdiden geçmiş olsun.

Basaksehir de kim? Fener kim? Biz Real Madrid, Juve, Arsenal i yenmiş takımız derdik bir zamanlar.
Şimdi amatör Tuzla ya yeniliyoruz. Gercekten çok acı.. Yazıklar olsun..

Hocalık çok şey var. Yukarda yazdıklarım bu mac özelindeki durum idi.
Son Alanya maçını bir tarafa koy, hangi maçı rahat kazandı?
Rakip kaleye gol değil, sut atamadan biten maclarımız oldu..
Bu takımı yaklasık bir yıldır hazırlayan, bu takımdan sorumlu olan bir TD var.
Belki biraz Bruma dışında, Riekerink geldiğinden beri gelişme gösteren bir oyuncu var mı?
Takım neden boyle disiplinsiz?
Neden fizik kondusyonumuz çok kotu?
Neden korner çalışması yapılmaz?
Neden hep yan pas-geri pas yapılıyor? Neden kısır futbol oynanıyor?
Bu nedenler çok artar gider..
Sen istersen Riekerink i savunmaya devam et.. Ben Riekerink efendiyi istemiyorum.

Simdi Serdar sakat.

Su an GS in en iyi defans 4 lusu kim?

Ched Semih linnes Carole!!!

E bunlar oynadi Tuzlaya karsi ??

Arkasina 50 tane top kacirdilar? Bu Riekerinkin hatasi mi?

O sabri ve linnes varken ffp likken "Benim sag bekim yok" dedi mi?? Dedi.

Bizimkiler kimi aldi? Dursunun otelinde Rus duzen Cavandayi !!

Donktan cacik olmaz dedi mi? Dedi ve yollatti.

Umuttan cacik olmaz bana 1 degil 2 forvet lazim dedi mi? Dedi!! Gittiler muzmin sakat soghtorsonu aldilar!!

Benim stopere ihtiyacim var dedi mi? Dedi. Gittiler muzmin sakat Serdari aldilar

Onlibero disinda 2 orta sahaya ihtiyacim var dedi mi ? Dedi. Kimleri aldilar? Muzmin sakat Tolga ve capsiz Josue!!

Bir dolu para yatirdiklari adamlarin hepsi kullanim disi farkindamisin??

Bu tam bir rezillik. Tam bir yonetim beceriksizligi, is bilmezligi.

Simdi kimin pesindeler? Ahmet calik!!

Bizim kadromuz 3 buyuklerin en kotusu.

200 bin tl lik Tuzla topcularindan beterler. Bunlari mourinhoya versen yine olacagi bu kadar.

Hem yetersiz hem de karaktersizler.

Yonetim Futbolcu ve TD ucgeninde en az suclu Riekerinktir.

Sakinleştim sanırım. Nedense çok sallamıyorum şu an yenilgiyi. Zaten boşa kafa yorup üzülüyoruz. Adamlar kafalarına göre takılsın, taraftar üzülsün. Hayırlı geceler

Koray Akgerman sen Riekerink'in arkadası, akrabası felan mısın?
Sana göre Riekerink hariç, herkes suclu..
Yahu biraz abjektif ol.. Riekerink'in kardesi bile olsan objektif ol..
Bu takım haftalardır futbol felan oynamıyor.. Disiplin yok.. Fizik kondusyon yok.. Taktik yok.. Ozel çalışma yok..
Futbolcular suclu, yonetim suclu, ama bu takımın basına TD!!!! olarak getirilmiş Riekerink sucsuz oyle mi? PES yani..

Koray Akgerman sen Riekerink'in arkadası, akrabası felan mısın?
Sana göre Riekerink hariç, herkes suclu..
Yahu biraz abjektif ol.. Riekerink'in kardesi bile olsan objektif ol..
Bu takım haftalardır futbol felan oynamıyor.. Disiplin yok.. Fizik kondusyon yok.. Taktik yok.. Ozel çalışma yok..
Futbolcular suclu, yonetim suclu, ama bu takımın basına TD!!!! olarak getirilmiş Riekerink sucsuz oyle mi? PES yani..
Kötü futbolcularin basinda Mourinho olsa iyi futbol zor. Bunu anlamak lazim.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Üst Alt